Viilu kiir laen

Natuke panin lõpuks juurde, sest kuivatatud tomatite soolasusest jäi väheks. Seekord ei pannud, sest ma tahtsin seda tomatisalatiga süüa ja tundus, et siis ei sobi, aga teinekord, kui tomatihooaeg on möödas, ju võib.

Viilu kiir laen. Ainult kerge plastmassine maitse oli topsist külge hakanud, aga see on vist topsikreemide puhul paratamatu. Mis ei olnud nii hea: lõikudes tundus, et kabatšoki koor on veel piisavalt õhuke, et koos koorega süüa.

Retseptikompott -

. Huvitav, et kiletoru niiviisi maitset ei anna nagu tops.

- Eesti parimate kiirlaenude võrdlus.

.

Merlini -60kilo! I can and I will. just watch me.

. Midagi väga uut pole olnud. Konsistents oli seevastu nii siidine, et peaaegu ei pidanudki sööma, kreem voolas ise suhu ja kurgust alla. Kõik kiitsid, tänaseks jäi järele ainult ribakene. Lihtsalt hämmastav, kui palju toredam on suhkur koogi peal, võrreldes suhkruga koogi sees. Sulas ilusti ära, segunes toiduga ega moodustanud kuhugi mingit nahka. Täna ei jõudnud ma kuidagi üldse söögitegemiseni, A. Teinekord tuleb nii jämedaks kasvanud kabatšoki koor ikka toidu seest välja jätta, isegi kui tundub, et õhuke. Maitses umbes nagu leivasupp soolase toiduna, mis mulle pmst meeldib. Expcredit. Võtsin sinna veel salatiks värsket tomatit ja lehtsalatit kõrvale, kokku oli päris hea, üldiselt sõin mõnuga.

Kiire raha | Laenud

. Ja juust käitus niiviisi toidu sees palju paremini kui viimati vormiroa peal. Võib-olla tuli osa headust ka sellest, et ma puistasin seekord lisaks seesamiseemnetele koogi peale ka teelusikatäie suhkrut. Ja eile, kui ma selle toidu pära ära sõin ja veel süüa tahtsin, tegin ma jälle saiade-pirukate-kookide raamatu retsepti järgi hapukoorekoogi miinus hakitud pähklid pluss õunad. Aga pärast praadimist muutus viljaliha ja koore konsistents paraku erinevamaks, sisu sulas enam-vähem üles ja koore kõvadus andis tunda rohkem, kui päris hea oleks olnud. Luuter laenud mõistlikud kiirlaenud. Leivasupi stiilis maitse pani muidugi mõtlema, et äkki paneks ka rosinaid sinna sisse. Kõige lõpus, kui tuli oli juba küllalt kaua aega tagasi ära keeratud, et toit enam ei podisenud, segasin oma pool pakki sinna sisse, sest ma olin vormiroa jaoks ostnud ja see polnud veel otsas

Märkused