Väikelaevakindlustus annab meresõitjatele südamerahu

Veelgi parem reisikindlustus. Oleme muutnud reisikindlustuse tingimusi veelgi paremaks, et saaksid oma reisi muretumalt nautida ka siis, kui juhtuvad ootamatused. Telli väikelaevakindlustus ning kindlusta enda veesõiduk merel, kaldal või transpordi käigus juhtuvate õnnetuste vastu. Osakaskokindlustus on sobivaks variandiks väikelaevadele, millega sõidetakse tuttavatel rahulikel vetel ja siseveekogudes, kus puudub karile sõitmise oht. Olla usaldusväärne partner. Samuti on see vajalik, kui laeva viiakse ühest punktist teise maad mööda. Kui sul on väikelaev nagu mootorpaat või purjekas, on väikelaevakindlustus äärmiselt oluline südamerahu tagamiseks. Kaitse oma vara ning loe lähemalt, mida pakub väikelaevakindlustus või kust seda endale hankida. Seesami väikelaevakindlustuse võimalused Seesami väikelaevakindlustuse võimalused Nii nagu autodegi puhul, saab vastavalt vajadusele valida suur- ja osakaskokindlustuse vahel.

Lõuna Kindlustusmaakler OÜ - Väikelaevakindlustus

. Olla eetiline ja tulevikku suunatud ettevõte. Väikelaevakindlustus sisaldab vastutuskindlustust – kui laevaavarii käigus vigastatakse inimesi või nende vara, siis sellised kahjud korvatakse kannatanutele. Suurkaskokindlustus on parim valik, kui väikelaevaga liigutakse merel, kus tormid ja karilesõidud kujutavad endast suurt ohtu. Turvalise liiklemise ABC koolijütsile LOE ROHKEM UUDISEID VIGi iseloomustavad pikad traditsioonid, tugevad brändid ja lojaalsed kliendid. Laenu firmad kus pole vaja kontoväljavõtet, laen 12 000. Osakaskokindlustus sisaldab kõiki suurkaskokindluse riske peale laevaavarii. Eesti on mereäärne riik. Oleme mererahvas. Järjest enam eestimaalasi soetab endale isikliku paadi, jahi või kaatri. Nendele inimestele mõeldes pakume väikelaevakindlustust. Väikelaevakindlustus annab meresõitjatele südamerahu. Tegu on selge turuliidriga nii Austrias kui Kesk- ja Ida-Euroopa turgudel. Väikelaeva omanik saab kindlustada oma meresõiduki selle kasutamisel, transportimisel või hoiustamisel tekkinud kahjude vastu. Kindlustusobjektiks võib olla mootorpaat, purjejaht, kaater või muu veesõiduk nagu sõude- või võistluspaat.

Kindlustus Sulle, Sinu perele ja ettevõttele |

.

Kindlustada saab Eesti väikelaevaregistrisse kantud väikelaevu. Väikelaevakindlustus kehtib täiendava kokkuleppeta Läänemerel ja selle lahtedes ning Balti- ja Põhjamaade rannikuvetes

Märkused