Telefoni laen

täpselt nii palju kui on raamatupidajaid, nii palju on ka erinevaid tõlgendusi. küsisin maksuametist järele, kas sellega seoses tekib ühel või teisel poolel mingeid kohustusi kuhugi midagi deklareerida vms. Oleneb ka selelst, kuidas küsida. öeldi, et omanik võib kogu oma maise vara firmale laenata või kinkida, kui tahab ja mingeid täiendavaid kohustusi ei teki.

SMS laen ehk kiirlaen telefoni teel |

. Sellise info leidsin maksuameti kodukalt, vt. Omanik võib anda laenu kas intressiga või ilma, vahet pole. Oleks ikka tobe vastata JAH kui omanik annab laenu firmale,teadmata üldsegi millal ta selle tagasi saab või kas üldsegi kunagi saab. küsimustik ainult selle kohta, kas tehinguid on, mitte selle kohta, kas see ka maksu kaasa toob. Olgem seadusekuulekad ja magame rahulikult. Nimetu võiks enne vastamist endale selgeks teha, millest on jutt ja kas ta sellest midagi teab. Kui Jabur küsis, kas tekib kohustust, siis maksukohustust küll ei teki, kui omanik annab firmale protsendita laenu. Telefoni laen.. Kui oled kohustatud seotud isikute vahelisi tehinguid dokumenteerima, tuleb vastata ka kolmandale küsimusele – vt. Aruanded ja deklarid peaksid informatsiooni üheselt kajastama. küll aga tekiks siis, kui firma laenab omanikule – vot siis nad ootavad, et teed TSD-sse linnukesi, määrad intressi ja pead suutma tõestada, et sa pole laenu andnud soodsamatel tingimustel kui annaksid võõrale inimesele. TSD-l esimesele küsimusele tuleb aga maksuameti arvates ikka jah vastata. Nii lihtsameelse ei tohi olla! kui juhtub kunagi,et MA meelest oled teinud ränga kuriteo vastates EI,siis on nende kohustus tõendada et firma on eksinud.

SMS laen telefoni teel |

.

Telefoni laen. Kus võtta kiirlaenu laenude andmine. no ja kui laenu tingimused ongi mingil moel soodsamad, siis maksad nende soodustuste pealt maksu. Jaatavalt vastatakse ka kuudel, mil mingeid rahalisi ülekandeid ei toimu

Märkused