TEE HEATEGU: Lastefondi Üleannetuse kampaania kogub raha raskelt haigetele lastele arendavate teraapiate võimaldamiseks

Fond aitab rahastada hädavajalikku ravi, kinkides lootuse ja võimaluse kauem täisväärtuslikult elada või koguni terveneda. TEE HEATEGU: Lastefondi Üleannetuse kampaania kogub raha raskelt haigetele lastele arendavate teraapiate võimaldamiseks. mail Tartusse Tähtvere spordiparki vahvale heategevuslikule jooksule. Lapsed elavad SOS Lastekülas väikeste perekondadena ja iga pere eest hoolitsevad SOS perevanemad. Aitäh, et hoolid ja märkad – Sinu heategu paneb laste silmad särama! Foto: sos-lastekyla.ee Vähiravifond “Kingitud elu” on õlekõrs vähihaigetele, keda ei saa aidata Eesti Haigekassa.

Heategevustoodete e-pood - Lastefond

.   Jõuluks kingi sel aastal lootust ja elupäevi! Foto: Vähiravifond “Kingitud elu” SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond Eesti laste ravitingimuste parandamist.  SOS Lasteküla soovib pakkuda vanemliku hooleta jäänud lastele samasugust kindlus- ja kodutunnet nagu on nende eakaaslastel. mail jooksu ette võtab, on ise olnud lähedas kokkupuutes inimesega, kel on kogu teadliku elu vältel olnud kuulmishäire. Fondilt on kõigil võimalik osta heategevuslikke jõulukaarte.

“Tean, kui oluline on kõik, mis puudutab kuulmist, tasakaalukeskust ja seda, kuidas me kõike ümbritsevat läbi selle tajume. TEE HEATEGU: Lastefondi Üleannetuse kampaania kogub raha raskelt haigetele lastele arendavate teraapiate võimaldamiseks.

Eesti ettevõtjad asutasid 1 miljoni euro. -

. Laenud - parimad laenuandjad. Kiirlaen,väikelaen, autolaen, eralaen..

heategevus | Tervis

. Kõik Lastefondi toetusprojektid on välja toodud fondi kodulehel. Neile ettevõtjatele, kes soovivad vähihaigete võitlust toetada, kuid samas tahaksid midagi ka oma jõuluvana kingikotti poetada, pakub vähiravifond heategevuslikke helkureid ning koostöös Vahvlihaldjatega vanakooli vahvleid. Operatsioonil ja sellele eelnenud visiitidel on Mihhail saanud käia tänu Lastefondi toele, sest kuigi Eesti Haigekassa tasus kõik raviga seotud kulud, on majutus- ja elamiskulud pere kanda. Laen konto väljavõtteta, laenu kaastaotleja õigused. Kuulmine on suur väärtus,” selgitab ta Heateo jooksu patrooniks hakkamist ja jooksurajale siirdumist. “Loomulikult läheb mulle lapsevanemana korda suuresti kõik, mis seotud lastega ning nende abistamisega,” lisab ta. naerataometi.ee SOS Lasteküla pakub perepõhist asenduskodu vanemliku hoolitsuseta lastele, et nad saaksid kasvada üles armastuse, austuse ja turvatunde õhkkonnas

Märkused