Tarbimislaen ja väikelaenud Ferratum

Kaaslaenajat saab hiljem muuta. Laenu saab taotleda koos kaastaotlejaga Kindlustamaks seda, et Teile antakse laenu, saate nt koos elukaaslase või muu usaldusväärse isikuga koos laenu võtta. Muide, Luminori tarbimislaen on tegelikult väikelaen. Näiteks: Luminor on loonud DNB panga ja Nordea ühinemise tulemusena.

Tarbijaveeb - | Väikelaen ja tarbimislaen

. Siit saate Luminori veebilehele minna: Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Laenud sularahasumma. Enne laenulepingu sõlmimist tutvu hoolikalt lepingutingimustega ja vajadusel pea nõu meie spetsialistiga. Krediidikonto Tarbimislaen Tagatislaen Kiirlaen Valige summa ja periood Kehtivad laenud. Ei pea kinni pidama lepingust. Me kaasasime tagasimaksesse ka lepingutasud.

Laenuperioodi pikkuselt, summalt ja intressimääralt on tarbimislaen ja väikelaen samad laenud. Kõrge lepingutasu Lepingut sõlmides tuleb maksta lepingutasu. Üldjuhul küsitakse lepingutasu enamuste laenutoodete puhul. Seega, kui olete laenutaotluse esitanud, tuleks võrrelda intressimäära, mida Teile pakutakse ning lepingutasu Teiste pankade poolt pakutud intressi ja lepingutasuga. Ei pakuta maksepuhkust Suurtest pankadest on Luminor ainuke, kes ei paku tarbimislaenule maksepuhkust. Teisalt, neil on mõistlik intress.

Tarbimislaen - soodsaim väikelaen siit! Võrdle laenude.

. Laenu varem tagasi makstes hoiate raha kokku intressidelt. Lisaks, pank teeb Teile personaalse pakkumise, kui laenu taotlete. Väikelaenu taotlemiseks ei pea olema Luminori klient Luminori tarbimislaenu võtmiseks Te ei pea olema Luminori klient, aga laenu võttes Teile tehakse Luminori pangakonto, kuhu tarbimislaen kantakse. Võimalus laen ennetähtaegselt tagasi maksta Võttes Luminorist väikelaenu saate selle laenu varem tagasi maksta. See tähendab, et Luminor kasutab laenutoote märgistamiseks nimetust ''tarbimislaen, aga ülejäänud pangad ''väikelaen''. Tarbimislaen ja väikelaenud Ferratum. kohal tuleneb sellest, et Luminoril on kõrge lepingutasu. Võrdleme Luminori laenutingimusi teiste pankadega, kes pakuvad väikelaene. Laenu ennetähtaegse tagastamise õigus on üldine õigus, mis on kõigil tarbijatel. Üks soodsamaid väikelaene Seda, kui soodne laen on, saab hinnata tagasimakse summa pinnalt. See on kõrgem, kui teistel väikelaenudel. Luminori tarbimislaenu lepingutasust pikemalt juttu tarbimislaenu miinuste all

Märkused