Tagatiseta laenud võivad olla heaks lahenduseks kiires rahahädas.

. Paindlikud laenusummad ja -tingimused tagavad, et iga olukord saab lahendatud ning seda kõike väga kiirelt. annan laenu ilma tagatiseta ja intressivabalt“, siis tasuks sellest eemale hoida, kuna tegemist ei ole kindlasti turvalise laenukohaga.

Kiirlaenud | Uus kiirlaen 15 minutiga | Xlaen - soodsaimad laenud

. Kiirlaenude summad jäävad enamasti alla tuhande euro – üle selle piiri ei ole vahel kiirlaenu võimalik üldse saada. Tagatiseta laenud on tavaliselt väikelaenud nagu kiirlaenud, sms-laenud ja tarbimislaenud ning enamus laenuandjaid, sealhulgas pangad, väljastavad tagatiseta laenusid. Hiljuti lisatud pakkumised - kõik uued laenud ühes kohas. Intressimäära tuleks laenu taotlemisel siiski kindlasti tähele panna, vältimaks hiljem ebameeldivaid üllatusi. tagatiseta laen äkiliste kulutuste jaoks või väiksemate väljaminekute jaoks, mille tarbeks poleks praktiline võrra suure summaga tagatislaen – tee näiteks kodus remonti, osta tehnikat või mine kas või reisile, tagatiseta laenu otstarve ei ole piiratud. Bondora.ee kiirlaenud ilma krediidikontrollita.

kiirlaenud on tagatiseta laenud, on need laenuandja jaoks kõrgema riskiga ja sel põhjusel on kiirlaenu intressimäärad näiteks tarbimislaenudega võrreldes kõrgemad. Bondorae laenu.eelised odavam kiirlaenud.Eestis. on väga paindlikud ja võimaldavad saada laenu ilma, et peaksid oma vara rakendama. Seetõttu on mõistlik võtta tagatiseta laen siis, kui on vaja katta äkilisi kulutusi. kiirlaenud ja väikelaenud väga mugavad variandid pea igaks eluolukorraks. kiirlaen soovitakse ka kiiresti tagasi maksta ning seetõttu jäävad kiirlaenu maksetähtajad paari kuu piiresse.

Kodulehekülg -

. Arvestada tuleks küll kõrgema intressiga, ent tagatisvara puudumise korral on tegemist ainsa sobiva variandiga. Tagatisega laenud on sobivamad siis, kui laenusoov on mitmekümne tuhande euro suuruses.Sama kehtib ka laenuperioodi kohta. Tagatiseta laenud jäävad tavaliselt paari tuhande euro piiresse, ent see ei tähenda, et laenusummad oleksid piiritletud – tagatise olemasolul võib saada laenu isegi mitmekümne tuhande euro väärtuses.

Isiklikud laenud – LAHENDUS LAENUD -

. Kõik oleneb konkreetsest laenuliigist ja -taotlusest. Kiirlaenud on üsna omapärased, erinedes teistest laenudest eelkõige oma suuruse, intressimäära ja tagasimakseaja poolest. Kuigi on ka tagatisega laenusid, mille puhul ei võta laenuprotsess väga kaua aega, on hüpoteeklaenude keskmine töötlemisaeg nädal, kuna laenu saamiseks tuleb kinnisvaraobjekt hinnata ning hüpoteegi seadmiseks tuleb leppida kokku aeg notari juures. Tagatiseta laenud võivad olla heaks lahenduseks kiires rahahädas. Pikaajaline laen võib muutuda koormavaks, eriti suurte summade korral, seega on tagatislaen mõistlik valik üksnes siis, kui rahasumma on tõepoolest hädasti vajalik – näiteks kodu ostuks. Tagatiseta laenud erinevad tagatislaenudest oma kiiruse tõttu ning mõnel puhul on tagatiseta laenu võimalik saada üksnes tunni ajaga. Tagatiseta laen on seetõttu ka kõrgema intressiga, kuna laenuandja jaoks on tegemist laenuga, mille risk on väga kõrge ning võimalus sattuda „hapu“ laenu otsa on seega ka tunduvalt kõrgem. Tagatiseta laen on laen, mille puhul ei ole laenu saamise jaoks vaja tagatisvara ega ühtegi muud tagatise liiki – on nii-öelda garantiita laenud. Tagatislaenude puhul on tõenäoline, et võlg nõutakse sisse tagatisvara sissenõudmise näol, mistõttu on risk tunduvalt väiksem.

Tagatiseta väikelaenud kuni 10 000 euro.

. Samas on aga võimalik suurema summaga kiirlaenu tagasi maksta ka aasta jooksul. Juhul, kui laenusaaja ei suuda laenu tagasi maksta, ei ole laenufirmal muud väljapääsu, kui võlg sisse nõuda kohtulikul teel. Kogu laenurisk on seetõttu laenuvõtja õlul, kuna tagatiseta laen väljastatakse üksnes laenuvõtja konto väljavõtte ja muude vajalike krediiditõestuste alusel. Kui raha on vaja kiiresti – isegi kui sul on vara, mida saaks rakendada tagatisena, ei pruugi tagatisega laen olla hea valik siis, kui raha on vaja kiiresti. Kui soovitav laenusumma ei ole väga suur – tagatisega laenude taotlemine võib olla üsna kulukas ning küündida mitmesaja euroni, seda kinnisvara hindamise, lepingutasude ja notarikulude tõttu

Märkused