Sampo pank väikelaen

Kaardikeskuse loomine kiirendas tunduvalt Eesti pangakaartide kasutamise infrastruktuuri arengut ning võimaldas pankadel jagada kulutusi antud valdkonnas. PKK loodi tehniliselt toetama Eesti pankasid rahvusvaheliste maksekaartide vastuvõtmisel ja väljastamisel, samuti kodumaiste pangakaartide ühiskasutamisel. Müüjaid nõustasid tehingu läbiviimisel advokaadibüroo Luiga Mody Hääl Borenius ja investeerimispank GILD Bankers. „Tänased omanikud on kõik suurte Skandinaavia finantskontsernide osad, kes keskenduvad üha enam üksnes põhitegevusele – finantsteenuste vahendusele –, jättes kõik tugiteenused teistele oma ala professionaalidele.

Sampo pank väikelaen - Laen arestitud kinnisvara tagatisel

. „Seetõttu oleme rahul, et keskuse ostjaks on just NETS – juhtiv kaarditehingute vahendaja Põhjamaades, kellel on ambitsioon saavutada tugev positsioon ka Baltikumis, Saksamaal ning Poolas. aastal kahe panga poolt hetkel, kui Eesti oli maksekaartide kasutuselevõtu alguses.

SEB

.

PKK tegevuse põhieesmärgiks on elektronpanganduse valdkonnas tugiteenuste osutamine, sealhulgas tegutsemine usaldusväärse, turvalise ning erapooletu kliiringukeskusena pankadevahelistes arveldustes. Sampo pank väikelaen. Sampo pank väikelaen.

Avaleht | Coop Pank

. NETS-i peakontor asub Kopenhaagenis, lisaks on ettevõttel kontorid Oslos ja Stockholmis. Laen hypoteegi alusel kuidas antakse SMS laenu.. aastal, mis avardas kõvasti kaardiomanike võimalusi kaupade ja teenuste eest tasumisel ning pangaautomaatide kasutamisel. Kaardikeskuse igapäevane töö peale omanikevahetust ei muutu, keskus pakub endiselt teenust Hansapangale, SEB-le, Sampole ning teistele Eesti pankadele. „Vaatasime üheskoos üle võimalikud PKK arengusuunad tulevikus ning jõudsime järeldusele, et kaardikeskuse omandistruktuuris on vaja teha muudatusi,” selgitas müügiotsust Hansapanga kaardimaksete äri juht Raulis Üksvärav. Kaardimaksete käitlemine on üks nendest teenustest, mis pikas perspektiivis ei kuulu pankade põhiäri hulka. Samas jääb klientidele kaartide andmine ja kaupmeeste teenindamine jätkuvalt pankade põhiäriks.” Alates PKK loomisest on maksekaartide kasutamise areng Eestis olnud ülikiire

Märkused