Parim liisinguintress

Kui autol on välimust, siis ta läheb kaubaks, ja kui ei ole välimust, siis jääb auto seisma. Mul on sageli tulnud ette olukordi, kus noored tulevad ja pakuvad vahetusautoks oma mõttetut esimest ostu ning soovivad nüüd saada mõistlikumat autot.Auto suurus on oluline, ent auto peab olema praktiliselt suur, mitte välimuselt suur. Näiteks protekteeritud rehvid on üldjuhul juba uuena viletsamad ning peavad vähem vastu kui kasutatud margirehvid.Allikas: Rahakool.ee finantsblogi. Tõeline igakuine ja -aastane kulu on hoopis auto väärtuse langus. Kui auto on toodud Eestis väljastpoolt sisse ja tal on küll raamat kaasas, ei saa seda raamatut siiski alati väga usaldada.Odava auto puhul on kindlasti väga oluline ka mootori kubatuur. Väldi kalleid remondispetsialiste• Tõeliselt häid spetsialiste leiad omal käel garaažis või töökojas töötavate hulgast. Parim liisinguintress. Samuti jagatakse soovitusi, kuidas odavat autot odavalt ülal pidada."Vaadates autode tinglikku elukõverat, näeme, et sellises hinnaklassis auto soetamine on hinnalanguse mõistes parim otsus," kirjutab blogipidaja Tauno Mõts. Liisitud autosid on müüdud näiteks tuttavatele ka poole odavamalt.

Vivius kiirlaenud; parim liisinguintress -

. Ka garaažis töötavatel spetsialistidel on olemas arvutiprogrammid, seadmed ja liidesed kaasaegsete autodega suhtlemiseks. BigBank.ee – soodsad väikelaenud alates 500 kuni 15 000 euroni. "Auto peamine püsikuluallikas ei ole liikluskindlustus või liisinguintress. See on rohkem, kui kulub tavaliselt liikluskindlustusele.Kaarega tasub rooste mõistes mööda käia kõigist selle hinnaklassi autodest, mis on imporditud Taanist või Rootsist. Hoidu tuuningust ja ümberehitustest• Tuunitud ja modifitseeritud auto pidamine on alati kallim, sest standardvaruosad võivad autole mitte sobida ja sarnaste keredetailide leidmine võib olla võimatu. Autot ostes tuleks mõelda sellele, et kunagi tuleb see maha müüa. Tegelikult ostetakse autot ikkagi silmadega.

Kaubanduslik välimus on oluline• Auto kaubanduslik välimus on sama oluline kui auto tehniline seisukord.

Parim liisinguintress; lisaraha -

. Parim liisinguintress. Kes vähegi hädas on, tahab oma kallima auto ära anda ja odavama vastu saada.Autoostu puhul on väga oluline kriteerium, et autol oleks kehtiv ülevaatus ja autoraamat. Mingil juhul ära osta laineliste ja kokkusobimatute keredetailidega autot.

KUIDAS osta odavalt autot? -

. Ja aina rohkem hindavad ostjad seda, kui autol on Eesti ajalugu - et auto on ostetud uuena Eestist, võimalik on tuvastada läbisõitu jm. Nii odavate autode puhul on aga elukõver saavutanud absoluutse põhja ning odavamaks ei lähe need autod õigesti valides enam kunagi."Leidub inimesi, kelle jaoks on täiesti ükskõik, mis autoga ta punktist A punkti B liigub. Pigem olgu autol veidi roostet, aga et oleks teada, mis selle autoga tehtud on. Võimalikult väike ja vajalikult suur• Iga lisasentimeeter autos tähendab lisakulusid. Kui vanasti toodi müüki odavam auto ja osteti kallim, siis nüüd tuuakse liisinguauto ja ostetakse odavam, millega saab tööl käia ja oma asju ajada. Ehk kui isal on jäänud elus midagi saavutamata ja ta on soetanud endale nn nokupikenduse, siis pojad-tütred kipuvad ka samasse ämbrisse astuma. Otsi vajalik varuosa autolammutustest. Suure mootoriga autosid on tänapäeval raske müüa, sest sellise auto kütusekulu on suurem. Sel juhul on väga lihtne ratsionaalselt toimetada, sest emotsioonid ei takista igava ja väga säästliku sõiduki soetamist. Mudel peab olema masskasutuses• Masskasutuses auto varuosad on odavamad. Auto ei tohi kiiresti roostetada• Mõistlik on omada autot, mida ei pea igal aastal värvima. Autot ostes tuleb alati mõelda ka selle müügile.

Märkused