Pangaülekannete ajad – pangaülekannete kiirus, laekumine ja sagedus Eestis

. Sellisel juhul tuleb arvestada ka välismakse teenustasuga. Õhtuti, nädalavahetustel ja riigipühadel tehtud maksed jõuavad kohale üldjuhul järgmise tööpäeva jooksul. Maksed liiguvad pankade vahel kiiresti, üldjuhul jõuab raha saaja kontole juba samal päeval.

Sellisel juhul jõuab raha saaja kontole hiljemalt tunni jooksul.Pangasisene makse Kui nii Teil kui ka makse saajal on Swedbanki konto, jõuab raha saaja kontole üldjuhul mõne minutiga, hiljemalt ühe tunni jooksul. nii Teil kui ka saajal on konto Swedbankis. Pangaülekannete ajad – pangaülekannete kiirus, laekumine ja sagedus Eestis. Klienditeeninduse lahtioleku ajad 24. veebruaril. Välisvaluuta ülekanded Siseriikliku maksega saate välisvaluutat üle kanda ainult Swedbanki kontodele.

Must huumor pangaülekannete selgitustes ei ole kuriteo.

. See artikkel aitab sul teha õige otsuse..

Siseriiklik makse - Swedbank

. Tähelepanu! Maksed nädalavahetusel ja pühadeajal ei liiguEes ootavad pikad pühad, mil pangaülekannete kohalejõudmise aeg on tavapärasest erinev. välja erinevate maksete ülekande ajad. Siseriikliku maksega saate Swedbanki kontolt teha ülekande mis tahes teise panka Eestis. Kõige kiirem ja soodsam on pangasisene makse, st. Tulevikumakse Kui Teil on vaja raha üle kanda millalgi tulevikus, saate maksekorralduse täita kuni aastaks ette. Teistesse Eesti pankadesse saate valuutaülekandeid teha vaid välismaksekorraldusega.

Brittide F-35 hävitajad on suveks lahinguvalmis | Välismaa.

. Pank Sularaha sissemakse oma kontole kontoris Sularaha sissemakse kontoris võõrale kontole Sularaha sissemakse pangaautomaadis Sularaha väljavõtmine kontoris. Mugavad maksed Siseriiklik makse Määratud makse Püsikorraldus Mobiilimakse.

Tähelepanu! Maksed nädalavahetusel ja pühadeajal ei liigu

Märkused