Nõuanded värsketele lapsevanematele rahaga toime tulemiseks

Ära lükka kodu ostmist edasi ning uuri võimalusi, mis aitaksid sul osta kodu. Mida täpsem ja realistlikum on eelarve ning mida varem pere alustab sellest kinni pidamisega, tegemata plaaniväliseid kulutusi, seda lihtsam on peale lapse sündimist ning samuti on sul kindel teadmine, et lapse jaoks on iga kuu piisavalt raha. Seejuures unustatakse aga ära iseenda eest hoolitsemine. Isegi, kui sa ei ole rahaliselt kitsikuses, ei ole mõtet kulutada tarbetult palju. Ära unusta pensionipõlve Lapse saamisel on kogu tähelepanu jäägitult pühendatud lapsele ning talle vajalike asjade soetamisele.. Samuti uuri, kas oleks võimalik osasid asju laenata sõpradelt ja tuttavatelt või osta kasutatud asjade kauplustest. Enda jaoks raha säästmine ei ole sugugi isekas, vaid oma lapse tuleviku heaolu tarbeks investeerimine – su laps soovib, et sa elaksid väga pikalt ja õnnelikult ning pension aitab kindlustada tulevase rahamuredest vaba elu. Planeeri kodu soetamist Arusaadavalt on oma kodu ostmine üsna kulukas ning võib tunduda üle jõu käivana, ent üürikodus elamine ei ole pikaajaline lahendus.

Nõuanded värsketele lapsevanematele rahaga toime tulemiseks

.

25 väga kasulikku nõuannet värsketele vanematele, mis.

. Samuti aitab kogumishoius toime tulla võimalike ootamatute kulutustega, seega saad tänu hoiusele pisut kergemini hingata. Tee perele eelarve Kõige lihtsam viis mõistmaks, palju on iga kuu lapse jaoks raha üle, on eelarve loomine.

Samm sammu haaval saab ehitada lapsele stabiilse ja mugava elu. Teise ringi poodides on meeletutes kogustes ilusaid beebiriideid ja mänguasju, mida on ehk kasutatud vaid korra või üldse mitte. Riiklik pension on üsna madal ning seega on mõistlik alustada säästmist noorena. Raha kogumist tuleks alustada nii vara kui võimalik, et tagada lapsele iseseisva eluga alustamise ajaks korralik toetusfond, mis võimaldab muretult õpingutele keskenduda. Ka elukindlustuslepingu sõlmimine on oluline. See on aga kõige suurem viga, mida uued vanemad teevad – kiputakse ostma mõttetult palju erinevaid beebitarbeid, mida reaalsuses ei kasutata mitte kunagi. Sularahalaenud tagatiseta väikelaen. Isegi, kui su igakuine sissetulek on madal ning pead igat senti veeretama näppude vahel, saad sa tagada lapsele finantsilise kindluse. Sellise vea vältimiseks küsi nõu teistelt lapsevanematelt või võimalusel enda vanematelt ning tee nimekiri asjadest, mis on hädavajalikud. Üks olulisemaid finantsilisi otsuseid, mida sa oma elus teed, on kodu soetamine ning sama oluline on selle otsuse tegemine ka lapse sünni korral: laps vajab turvatunnet ja stabiilsust ning päris oma kodu tagab need mõlemad.

Emaduse nõuanne number üks: ära ürita olla ideaalne! - Ema.

. Ürita iga kuu jätta oma eelarves piisavalt ruumi ka pensionipõlve ajaks säästmise jaoks. Laen mobile. Laen 1000 eurot. Alusta nendest mõtetest ning loo eelarve ja ava tasuta kogumishoius. Ära unusta hoiuseid ja kindlustust Üks olulisi asju, mis võib lapse sünni järgses tuhinas meelest minna, on kogumishoiuse ja elukindlustuse sõlmimine. Nõuanded värsketele lapsevanematele rahaga toime tulemiseks. Juhul, kui laps peaks kriitiliselt haigeks jääma või juhtuma mõni muu õnnetus, on kindel, et õnnetusjuhtum on kindlustatud ning saab keskenduda üksnes lapse paranemisele. Alusta eelarve loomisega juba enne lapse sündi ning pane kirja kõik igakuised kulud ja tulud. Väldi tarbetuid kulutusi Kõik poodides olevad imearmsad mõmmikud, mänguasjad ja riided on nii ahvatlevad, et kutsuvad kulutama. Iga euro, mille sa säästad tarbeasjadelt, võid sa panna kõrvale mustadeks päevadeks või lapse kogumishoiusele.

Nõuanded väikelaste toitumise kohta on tihtipeale vastakad.

. Noortepere laen

Märkused