Neli asja, mida tasuks teada enne tööle asumist

Selliste ebareaalselt soodsate hindadega asja ostes võib suure tõenäosusega juhtuda üks kahest variandist. Teisel juhul tellitud toode ei saabugi, mis tähendab, et on tarbija ilma nii oma rahast kui ka kaubast. Eraisikute vahelise tehingu puhul taganemisõigus ei kehti.Sidevahendi kasutamiseks loetakse veebiostude puhul eelkõige telefoni või arvuti kasutamist viisil, kus ettevõtja ja tarbija ei viibi lepingu sõlmimisel ühel ajal koos samas kohas.

Aga see ei kehti iga ostu puhul, vaid eeldab, et leping on sõlmitud sidevahendi abil ning lepingu pooled on ettevõtja ja tarbija. E-poest tehingu tegemine eeldab usaldust kaupleja vastu, et tellitud asjad jõuavad lubatud ajal ja kogustes kohale.

Neli asja, mida küsida enne internetist ostmist -

. Tagatisega laenud kus krediiti võtta ilma.

: Neli asja, mida peaksid teadma.

. Äriregistrist ja Ametlikest Teadaannetest näeb kas ettevõttel on maksuvõlgasid, lisatud täituri poolt keelumärge või kui ettevõtte kohta on alustatud pankroti- või likvideerimismenetlus. Neli asja, mida tasuks teada enne tööle asumist. Samuti saab probleemide tekkimisel, mida ei ole võimalik kauplejaga omavahel lahendada, pöörduda Euroopa Liidu tarbija nõustamiskeskusesse, kes saab tarbijaid aidata piiriüleste tehingutega seotud kaebustega. Näiteks on selleks tellimuse tegemine ettevõtja veebilehel asuva vormi kaudu.Ettevõtet on kõige lihtsam tuvastada tema ärinime ja registrikoodi järgi, mis on leitav üldjuhul veebipoe alumises osas, kontaktide all ja samuti kasutustingimustes. Lisaks on mõistlik guugeldada ettevõtja nime ja lugeda, millised on teiste tarbijate kogemused ühe või teise kauplejaga. Veendumus poe usaldusväärsuses tekib tavaliselt pärast ostu, kui tarbija on tellitud kauba kätte saanud ja sellega rahul. Olukorras, kus toodet müüakse oluliselt odavamalt kui tootja enda ametlikus esinduses või veebipoes, tuleks endalt küsida, kuidas ja miks peaks mõni edasimüüja toodet sedavõrd odavalt müüma, sest üldjuhul keegi kahjumiga asju edasi ei müü.

Neli asja, mida tasuks teada enne tööle asumist - Töö.

. Kiirlaend. Esimesel juhul tarbija saab küll kauba kätte, kuid see ei vasta lubatule, näiteks ei ole toode uus, tegemist on võltsinguga või halvimal juhul ostsite varastatud asja

Märkused