Monefit Estonia OÜ – Monefit

Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Monefit Estonia OÜ – Monefit.

Monefit Estonia OÜ -

. Mida toob endaga kaasa laenu käendamine?. Digitaalne isikutuvastus toimub vaid mõne sekundiga. Kiiremaks ning mugavamaks isikutuvastamiseks soovitame kasutada digitaalset isikutuvastust, kastuades Mobiil-ID, ID-kaardi või Smart-ID lahendust.

Monefit Estonia OÜ | Finantsinspektsioon

. Lisaraha teenimine ühisrahastuse kaudu – on see võimalik?. Kindlasti võta kaasa kehtiv isikut tõendav dokument – ID-kaart, pass või juhiluba.. - Enda isiku tuvastamiseks vali digitaalne isikutuvastuse meetod, kasutades Mobiil-ID, ID-kaardi või Smart-ID lahendust. Kui soovid esimest korda krediidikontot kasutada, siis: - Loo meie lehel endale kasutajakonto. Ekspressraha annab laenu kuni 2000 eurot. Kui Sul ei ole võimalik digitaalset isikutuvastust kasutada, siis leia endale lähim või mugavaim ID-punkt esile toodud nimistust. Kasutame oma veebilehel küpsiseid eesmärgiga tagada lehe sujuvam kasutamine. Seda saad teha kui vormistad esimest kredidiutaotlust.

Monefit Estonia OÜ – Monefit – Laenud Eestis

. Isikutuvastusankeedi allkirjastamine on kohustuslik, et esmakordne taotlus vormistada. Monefit Estonia OÜ kliendiks saab kõikjal üle Eesti. - Kasutades füüsilist isikutuvastust, mine ja allkirjasta ankeet enda valitud ID-punktis

Märkused