Mõned nipid, kuidas jõuluostud arukalt teha

Raputa tihedalt pojengi ümber maapinnale kaneelipulbrit, cayenne'i pipart või piparmündilehti, ka selle lõhna sipelgad ei salli - peaks samuti aitama tüütustest vabaneda. Kui tahad õitsvaid pojenge tuppa vaasi tuua, raputa neid korralikult või lase õied veest läbi, muidu tood sipelgad tuppa.* Samuti ei meeldi nendele tegelastele teepuuõli ja loorber.. * Krüsanteemid, saialilled, küüslauk, aster, münt, kurereha ja verev iminõges sipelgatelele ei meeldi, mistap istuta neid oma aeda, et sipelgaid eemal hoida. NB! Kui aias on metsakuklaste pesa, tuleb teada, et need sipelgad on looduskaitse all ja nende pesa tuleb ümber asustada. Jälgi, et veekeetjas ei oleks katlakivi. * Sipelgad armastavad magustat nestet eritavaid taimi - näiteks pojenge. Liiga kuum kohv kõrvetab kohvi ja muudab selle maitse kibedaks. Sega vesi ja kohvipulber. Alati kasuta puhtaid nõud. Vajadusel tee käsi külma vee all märjaks ja patsuta nii põhi ühtlaseks. Mõned nipid, kuidas jõuluostud arukalt teha. Ka sidrun pole tundlike meeltega sipelgatele meeltmööda. Küsige nõu ja abi keskkonnaametist. Rulli kokkukleepivat ja kergesti rabenevat tainast kahe kile vahel.Kile asemel saad kasutada ka küpsetuspaberit. Väga oluline on vee kvaliteet, sest selle maitse mõjutab ka kohvi. Mõned nipid, kuidas jõuluostud arukalt teha.

Otsin kiiret laenu. Kui tead veel häid ja toimivad sipelgatõrje nippe, jaga neid meiega Facebookis! Vajuta tainapall suurele jahuga üle puistatud toidukiletükile lahti ja lõika kilest välja teine sama suur tükk. Tubakavesi peaks sipelgad surmama. Ilmselgelt peab hea kohvi saamiseks kasutama häid kohviube. Seejärel aseta press kergelt kannule, ilma seda täiesti alla surumata. Kiirlaen sulas.

Teeme kuupildistamist veidi teaduslikumalt! - Fotojutud

. Puista või kalla neid aineid sipelgate pesitsuskohtadesse.

NIPP! Kuidas rullida muretainast? -

. Sama pastat saab teha ka meega, mõned soovitavad eraldi ka veel munakollasega segada.* Sipelgate vastu võib aidata ka äädikas, söögisooda ja kriit. Puhasta oma veekeetjat regulaarselt katlakivist äädikaga läbikeetes.

NIPID | Kuidas päästa kastmata jäänud suvelilleampel.

. Väga mõnusad on ka silikoonmatid – seda saad kasutada alusena. * Sipelgaid peaks peletama tubakavesi.

9 nippi, kuidas kodu taimedega sisustada - Sisustusnipid

. Anname laenu sularahas, kõik laenu pakkujad

Märkused