Mis on deebetkaart?

Sularahaautomaat võimaldab Teil saada konto väljavõtet pangakontol olevate vahendite kohta ning saada teavet varem broneeritud summade kohta.

Deebetkaart - Vikipeedia

. Blokeeringu mahavõtmiseks peate isiklikult pöörduma panga poole. Teatama peate ka kaardi numbri ja/või isikuandmed, mille alusel Teie kaart blokeeritakse. Teie olete ja peate jääma ainsaks isikuks, kes teab PIN koodi. Sularaha väljavõtt deebetkaardi abil on nii Eestis kui ka välismaal tasuline teenus. Mis on deebetkaart. Ärge mingil juhul märkige PIN koodi kaardile ning ärge hoidke PIN koodi koos kaardiga. Kui olete unustanud PIN koodi ning ei ole võimeline seda meelde tuletama, tuleb Teil pöörduda panga poole ja taotleda uue kaardi vormistamist koos uue PIN koodiga.

Mis on deebetkaart. - Tipings - Ask and answer question

. Antud teenuse tasu on toodud Tallinna Äripanga hinnakirjas.Kaardi abil sooritatud tehingute arvestus esialgne broneerimine ja sellele järgnev vajaliku summa kinnipidamine teostatakse EUR-s. Kuidas saada maksehäirega laenu. KAARDI HOIDMISE TINGIMUSED Hoidke kaarti turvalises kohas, kuhu juurdepääs võõrastele isikutele on välistatud. Välismaal sooritatud tehingute kogusumma arvestatakse ümber EUR vastavalt hetkekursile.

MyHana Mobile Banking - Rakendused Google Plays

. TASU KAARDITEHINGUTE EEST Sularahata tasumine deebetkaartide abil nii Eestis kui ka välismaal ei too endaga kaasa täiendavaid teenustasusid. Mingil juhul ärge usaldage koodi teistele. Selle koodi saate teada ainult Teie ja selle koodi kui ka PIN-koodi säilimuse Teie kindlustate ise. Deebetkaartidega tehingute eest maksmine Internetis on lubatud ainult riikides mis on määratud Mastercard International’iga

Märkused