Laenamise üldine reegel on järgmine: võta laenu eesmärgi jaoks, mis teenib end pikema aja jooksul ära

Laenuga ostetud korteri vahetus | Laenud

. Kindlasti võitle vastu.Pruunkaru ründab üldjuhul vaid siis, kui tal on kutsikad või tal on vaja end millegi eest kaitsta. Tema sõnul on üldine seisukoht, et valvekaamerad ei tohiks töötajat jälgida kogu päeva, kuna see on inimese jaoks emotsionaalselt raske. Samuti on kindel reegel, et valvekaameraid ei tohi olla tualettides ja riietusruumides.

laenuandja - Mahemees

. Kui sind peaks ründama mustkaru, siis ära mängi kunagi surnut. Sellises olukorras proovib karu sind pigem minema peletada tehes kõva lärmi ja näidates oma võimu. Nipid, kuidas pidada edukad palgaläbirääkimised. Müüt: Kui sa karu silmad, mängi igal juhul surnut Kui keset metsa matkates järsku karu sinu teele satub, siis sõltub edasine tegevus sellest, mis karuga on tegu.Üldine reegel on vaikselt taganemine. Loodetavasti taganeb seljuhul karu ise.

Kui karu ei tagane ja sind tõesti ründama tuleb, siis jälgi tema kehakeelt ja otsusta oma järgmised sammud selle põhjal. Kui see on aga antud hetkel võimatu ja sul ei ole muud varianti, siis proovi teha end võimalikult suureks, lärmakaks ja karule hirmuäratavaks. Laenamise üldine reegel on järgmine: võta laenu eesmärgi jaoks, mis teenib end pikema aja jooksul ära. Raja kõige olulisem reegel, kui kasutatakse rullikute ja karabiinide süsteemis - üks karabiin peab ALATI olema turvatrossi küljes! Kui tunned, et vajad abi või juhendamist, anna sellest häbenemata instruktorile märku, sest selleks ta seal ongi. Sellisest olukorrast tagane aeglaselt ja rahulikult.Kui karu sulle siiski läheneb, mängi kõhuli lamades surnut

Märkused