Laen palgatõendita – reaa€us või müüt?

Määratud limiidi piires on kliendil alati võimalik laenu võtta. Ferratum Bank on vastutustundlik laenaja ja seetõttu ei väljasta me laenusid klientidele, kellel on avatud maksehäired. Meie soovitame võimalusel tasuda rohkem, kui arvel näidatud miinimumsumma – sellisel juhul maksate kokkuvõttes vähem intressi ning laenulimiidi kontol on rohkem vaba limiiti, mida ootamatute olukordade puhul edaspidi kasutada. Juhul, kui eelnevalt nimetatud variandid pole Sulle sobivad, siis saad ennast tuvastada ka lähimas postkontoris. Nende kõigi põhimõte on üks – sul on kindlaks määratud limiit, mille piires lisaraha kasutada. Laen palgatõendita – reaa€us või müüt. Lisaks töötleb Ferratum isikuandmeid aruandluse ja riskijuhtimise eesmärgil, et paremini mõista oma klientide ootusi ning arendada oma mudeleid, tooteid, teenuseid ja protsesse.. Olen nõus, et Ferratum töötleb minu isikuandmeid turu-uuringute läbiviimiseks. Laenulimiit määratakse kliendile vastavalt kliendi maksevõimele. Juhul, kui kliendil on eelmised kohustused likvideeritud ning maksehäired on lõpetatud, siis koostame peale uue laenutaotluse saatmist uue laenuanalüüsi. Laenulimiit on paindlik ja mugav laenuteenus. Iseteenindusest saad kiire ja mugava ülevaate, kui palju on sul hetkel limiiti kasutusel, kui palju on vaba raha, millal on arve maksmise tähtaeg ning samuti saab seal arvet vaadata ning vajadusel kontaktandmeid muuta.

Laen -

. Lisaks on kindel tagasimakse kuupäev minimaalsele kuumaksele, kuid igal ajal võib laenulimiiti rohkem tagasi maksta. Selleks pead sa lihtsalt logima sisse oma iseteenindusse kasutades isikukoodi ja pin-koodi.

Logi lihtsalt sisse meie kodulehel olevasse iseteeninduskeskkonda ja täida taotlus. Juhul, kui sul on kõik kasutusel olev summa tagasi makstud, siis jääb sinu laenulimiidi konto endiselt avatuks ning sa saad sealt lisaraha välja võtta igal ajal, mil vaid soovid. Me määrame igale kliendile personaalse limiidi – limiidi määramisel on abiks personaalne laenuanalüüs enne laenuotsuse tegemist. Kasutamata ja tagasi makstud laenulimiidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta. Tutvuge finantsteenustega, mida soovitavad meie kliendid. Juhul, kui selleks põhjuseks on enamasti raha ja selle olemasolu, siis tasub kaaluda Ferratumi laenu taotlemist. Peale taotluse saatmist on sul vaja ennast identifitseerida – seda on võimalik teha nii ID-kaardi või Mobiil-ID abiga. Täidame sinu unistused! Kindlasti on sinul erinevad salasoovid ja unistused, mille täitmist lükkavad edasi erinevad põhjused. Pea meeles, et selleks on siiski tarvis kehtivat dokumenti. Sellel on erinevaid nimesid – krediidikonto, krediidilimiit, laenulimiit. Selliste uuringute ja analüüside tulemused ei sisalda mingisuguseid isikuandmeid. Krediidi hoiu ühing kinnisvara laenud. See on paindlik ja mugav laenutoode. Lisateabe saamiseks vajutage siia. Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga.

Laen ja väikelaen Ferratum | Soodne laen ja kiirlaenud

Märkused