Laen hüpoteegi

Laen hüpoteegi. Laenu otsusest anname teada juba järgmisel tööpäeval. Kuna laenu põhiosa tuleb tagastada alles projekti teostumisel ja jooksvalt tuleb maksta vaid laenuintresse, võimaldab kinnisvaralaen ettevõttele keskenduda ettevõtjal oma põhitegevusele. Laenud palgatõendita intressivaba laen. Hüpoteeklaenu tooted on mõeldud nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele. Ärilaen ei esita rangeid nõudeid firma tegevusvaldkonna ega kasumlikkuse osas.

Laen hüpoteegi. Probleemiks ei ole ka firma lühike eluiga ega vähene käive. Reeglina on laenu refinantseerimine mõttekas kõrge intressimääraga laenude, nagu näiteks kiirlaenude, SMS-laenude ja kõrge intressiga tarbimislaenude puhul, kus intressimäärad võivad ulatuda mitmekümnete protsentideni aastas. Laenu refinantseerimine ehk laenu uuendamine on olemasoleva laenu tingimuste muutmine või uue laenu võtmine, et ära tasuda olemasoleva laenu jääk ja saada uus laen senisest parematel tingimustel. Kontorid asuvad nii Tallinnas, Tartus, Narvas kui ka Pärnus. Hüpoteeklaen AS aktsepteerib üheksat sissetuleku liiki: töötasu; pension; renditulu; lastetoetused ja muud riiklikud toetused; elatis; stipendium; intressitulu; dividendid ja ettevõtlustulu. Hüpoteeklaenu Projektilaen on mõeldud eelkõige ettevõtjatele, kes soovivad ellu viia oma äriideed või rahastada äriprojekti.

Laenu refinantseerimine - Omalaen

. Soovitud laenuraha saate kätte pärast hüpoteegi seadmist notari juures. Pärast laenutaotluse esitamist võtab meie spetsialist Teiega ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Hüpoteeklaen AS pakubki oma klientidele võimalust refinantseerida olemasolevad kiirlaenud kinnisvaraga tagatud laenu abil, mille intress on kordades madalam kiir- ja tarbimislaenude intressist. Seega võib taotleda väikelaenu ilma palgatõendita. Kinnisvaralaen võimaldab krediidi ennetähtaegselt tagastada igal ajahetkel, nii osaliselt kui ka terves mahus. Anna endale vabadus – tagatisega laenu abil on see võimalik! Ärilaen kinnisvara tagatisel Hüpoteeklaenu Ärilaen on ärilaen kinnisvaralaen ettevõttele, mis juba tegutseb või soovib tegevust laiendada. Laen kinnisvara tagatisel on mõeldud nii eraisikule kui ka ettevõtjale. Pärast positiivset otsust kutsume Teid kontorisse laenulepingut sõlmima.

Kinnisvaralaen alates 10% laenujäägilt | OMEGA LAEN AS

. Ärilaen ilma tagatiseta laekumata töötasu viivis. Hüpoteeklaen ei sea ülempiiri laenusaaja vanusele. Peamine, et firmal ei oleks võlgnevusi ja majandusaasta aruanded oleks esitatud õigeaegselt.

Laen -

. Anname laenu väikefirmadele. Kinnisvara tagatisel laenud sobivad ka oma finantsseisu parandamiseks ja olemasolevate laenude refinantseerimiseks. Laen konto väljavõtteta. Väikelaen katab selliseid kulusid nagu reis, õppemaks või ka koduvahetus, kus koduvahetuslaenu abil saab paralleelselt olemasoleva kodu müüki panekuga osta juba uue kinnisvara. Projektilaen sobib ka ettevõtetele, mis osalevad projektides, kus on vajalik sildfinantseerimine

Märkused