Laen auto ostmiseks laenud eraisikutele suurfirmadelt

Laen auto ostmiseks - Laenud Eestis

. Autolaenu saamiseks pead sa vastama ühele kahest tingimustest: autolaen on laen, mille puhul on tagatiseks Maanteeametis registreeritud sõiduvahend, mis on sinu oma. Autolaenude seas on tavapärane paari tuhande euro suurune laen paari aasta pikkuse tagasimakseperioodiga, seega on selge, et tegemist ei ole sugugi kiirlaenuga, vaid siiski suurema tarbimislaenuga. Tagatiseta väikelaenud on tõepoolest väga mugavad ning laenu taotlemine on samuti selliste laenude puhul kiire, kuid see-eest ohverdad laenukulude arvelt.

. kiirlaenude või sms-laenude puhul, on sobivam valik neile, kellel on vaja finantseerida suuremat väljaminekut. autolaen on enamjaolt suurema summaga laen, mida saab laenata pikema perioodiga. See muudab autolaenud väga paindlikeks ning paljude eestlaste poolt tunnustatud laenuliigiks, mis aitab kriitilises rahahädas. auto laen olla mõeldud nii uue auto ostmiseks kui ka lihtsalt vana auto tagatisel raha saamiseks. Autolaenud ei ole kindlasti head neile, kellel on vaja pisut lisaraha näiteks palgapäevani elamiseks või pisikulutuste tegemiseks. Taolised laenud võivad olla väga mitmekülgsed – näiteks võidakse autolaenu anda nii tingimusel, et sõiduvahend jääb laenuandja kätte kui ka tingimusel, et laenuvõtja saab autoga edasi sõita, kuid sõiduk tuleb registreerida laenuandja nimele. Auto laen on küll pealtnäha väga sarnane teistele laenudele, eriti tarbimislaenudele, kuid autolaenu peamine erinevus teistega võrreldes ongi laenu tagatis. Laen auto ostmiseks laenud eraisikutele suurfirmadelt. Valitud - laenud 2eee köik. autolaen täiesti loomuliku lahendusena, võib tagatiseta laen olla mõne laenutaotleja jaoks ahvatlevam võimalus – ei pea ju siiski oma vara laenu tagatiseks seadma. Esmalt pead välja valima endale meeldiva laenufirma. Seetõttu tuleks ka laenufirma tingimusi korralikult läbi lugeda – suurima tõenäosusega oled sa laenusuhtes pikemat aega ning on oluline veenduda, et kõik tingimused on sinu jaoks sobivad. Autolaenude taotlemisprotsess ei ole samuti kuigivõrd keerulisem ega pikem ning mitme laenufirma puhul saad vastuse kätte peaaegu kohe. auto laen on tagatislaen, on sel puhul intressimäärad soodsamad ning pikaajalise laenu puhul võib see saada otsustavaks faktoriks.

Autolaenud: Autoliising ja laen auto tagatisel

. Lisaks eelnimetatud tehnilistele asjaoludele võivad olla autolaenu laenusummad üsna erinevad väikelaenudest ning tihti on autolaenule kehtestatud näiteks miinimumsumma, milleks võib olla paar tuhat eurot.

töömaailm noorele > Kelleks saada? > Töömaailm.

. Laen auto ostmiseks laenud eraisikutele suurfirmadelt

Märkused