Kuidas saada võlgadest vabaks?

Ja vana raamat kingi kellelegi, kes ise seda endale lubada ei saaks! Soovin, et leiaksid siit raamatust inspiratsiooni ja julgust pealehakkamiseks, et panna ka oma raha enda jaoks tööle. Sellele lisanduvad mõningad pistelised taskurahad vanaisa ja vanema poolt ning harvemal juhul ka väiksed rahasummad, mis saan juhutöödest. Kui pole sääste, pole ka võimalik rikkaks saada, nii lihtne see ongi! Ühtlasi vaatame üle kuidas võlgadest lahti saada ja kuidas vajadusel sissetulekuid suurendada. Oma raha omamine on mulle alati oluline olnud ja siiani olen ka hakkama saanud. Kuidas saada võlgadest vabaks. Mitte kuidagi ei taha laenu võtta. Raha on elus küll tähtis, kuid kaugeltki mitte kõige tähtsam. Kuna suur soov on õppida investeerimist aktsiatesse siis hakkasin mõtlema, kas avada investeerimiskonto kohe või enne peaks ikka mingisuguse summa koguma, et investeerimiskonto avada. Tähtis on omandada head harjumused ja olla järjekindel, sest summad lähevad ajapikku suuremaks ja kooliraha vigade eest järjest kallimaks. Tähtis ei olegi, kas alustad kümne, saja või tuhande euroga. Raamatu ostsin sellepärast, kuna juba vähemalt aasta aega tean ma kindlalt, et tulevikus mina raha ori ei taha olla, vaid tahan vastupidist ning terve elu keskmise eestlase kombel tööd rügada ei taha. Vaatame põhjalikumalt dividendiaktsiaid, laenude andmist ja üürikinnisvara, põgusalt ka väärismetalle, metsa ja põllumaad.

SäästuAkadeemia | Kuidas saada võlgadest vabaks ja kiiresti!

. Kolmandas osas räägime lõpuks investeerimisest ja sellest, kuidas luua endale passiivset sissetulekut ja rahalist vabadust. Kõik see kuhjus ja kuhjus, lootuses et saan oma rahad töö eest mida Soomes tegin, aga firmaomanik lasi tuimalt üle …. Isuga olen lugenud artikleid ja vaadanud videosid, kuidas rahaga ümber peaks käima. Olen veel uurinud laenu andmist Bondoras ja OmaRahas, aga kui olen lugenud foorumeid, siis n-ö ”pätte” on päris palju ning hetkel seda varianti kardan.

Võlgadest vabaks - makseraskused eraisikul - Kiirlaenud.

. Ja kõige suuremat uhkust tunnen selle üle, et olen avanud LHV pangas enda isikliku säästukonto. Olen juba gümnaasiumi algusest peale huvitatud juhtimisest, kinnisvarast. Helista kõikidele laenuandjatele, seleta olukorda ja proovi intress ajatada. Ma aktsiad flippida ei oska ega ei taha ka aega kulutada, seega tundub ainuke mõistlik kas omaraha või isepankur. Paar päeva tagasi hakkasingi nüüd mõtlema, et mida selle rahaga nüüd peale hakata. Suvel soovitaksin kasvõi metsast saaki turule viia või siis Soome minna ukselt-uksele farmidesse töökohta küsima. Kuna ma olen aga üsna ettevaatliku ja kartliku iseloomuga, siis reaalseid muudatusi ei ole ma veel teha suutnud. See jääb nii kauaks kui ma õpin. Hetkel on naftahinnad pigem langenud ja geopoliitiline olukord suhteliselt ärev – nii, et hinnad võivad ka allapoole tulla. Lisaks oleks aeg ehitada oma maja ja elamine kuid pangast me laenu kahjuks ei saa kuna nimi maksehäirete registris üleval.

Nii olengi ma viimase kahe aasta jooksul näinud vaeva, et panna kokku just selline raamat, mida oleks tahtnud ise oma investeerimisteekonna alguses lugeda. Selge süsteem ja läbirääkimised laenuandjate ja bossiga! Pane laenud suuruse järgi ritta ja alusta kõige väiksema summaga laenust. Kiir laen 0 kas kiirlaenud segaad hiljem pangast laenu võttes. Mees aga aidata parendustöödega, rookida lund, teha juhutöid. Olen uurinud Teie blogis toodud linke, aga jutt on nendes suur ja segane ning samm-sammult, kuidas alustada selle kõigega, ei leidnud.Kas oskaksite mulle mingit nõu pakkuda, kuidas peaksin käituma või äkki oskate soovitada teisi alternatiive. Tulud üles! Kaks noort ja töökat inimest peaksid suutma oluliselt rohkem raha koju tuua. Tema alustas nii, et läks maaülikooli kv hindamist õppima ja siis kv firmasse hindaja õpipoisiks tööle – ma usun, et see on parim viis alustada. Tahangi Teid tänada selle eest, et olete kirjutanud fantastilise raamatu, mis andis mulle tohutult inspiratsiooni ja ka motivatsiooni rahalise vabaduse püüdlemiseks. Tema intervjuu on mu tulevases uues raamatus ka sees. Sellest tuleneb ka suur vastutus.  erinevaid võlgasid on kokku ca. Suurendada oma sissetulekute loomise oskust – ehk siis õppida eriala või tegeleda ettevõtlusega. Palun vastake, kas saate laenata ja kui palju. Palka ma saan igakuiselt ca. See, kas kogumisfondist enne maksta ära õppelaenud või keerutada seda raha Omaraha.ee-s sõltub juba Sinu riskitaluvusest. Dave siinkohal muidugi pahandaks . Kuidas saada võlgadest vabaks. Ka mina olen üks nendest, kes on ostnud Teie raamatu ,,Rikkaks saamise õpiku”. Seega on ainuke variant loota heasüdamlikusele ja kuna ma kusagilt mujalt laenu ei saa siis jään lootma et teie võimuses oleks aidata meid. Teises osas räägime rikkaks saamise mudeli kõige tähtsamast tegurist ehk säästmisest. Suure tõenäosusega nii suur see summa iga kuu kooliajal ei ole, vaid üritan hakata säästma kooliajal u. Selle osa eesmärk on anda Sulle konkreetsed tööriistad oma rahaliste eesmärkide saavutamisel.  Õpid kasutama Bondora ja Omaraha teenuseid ning Airbnb abil oma korterit välja üürima. Lisaks teooriale olen siia kogunud palju näiteid tegelike tehingute kohta. Selle tulemuseks peaks olema täpne teadmine, kus Sa rahalises mõttes hetkel oled ja kuhu välja tahad jõuda. Samuti saad ideid, kuidas saada edukaks ettevõtjaks. Nimelt ei ole mul elus vedanud, olen palju käinud tööl välismaal ja saanud palju petta rahadega, seega on tekkinud võlakoorem. Sellest ka veidi laiem fookus. Investeerimise suhtes aga usun ma ise küll, et kõige tähtsam on harjumus ja oskused tulevad läbi harjutamise.

Kolm nõuannet, kuidas võlgadest lahti saada ja.

. Jällegi ei julge kohe investeerimiskontot avada, kuna ei tea suurt midagi investeerimisest aktsiatesse. Beebi kõrvalt saab naine ehk pakkuda lapsehoiuteenust või käia kasvõi nädalavahetusel abiks maju koristamas

Märkused