Kuidas motiveerida end rohkem raha säästma

10 viisi, kuidas motiveerida end trenni tegema! - Paljas Porgand

. See ei pea olema suur asi, aga ära osta iga kord endale preemiaks pirukat või saiakest. Kiirlaen mis ei nõua kontoväljavõtet, kuidas arvestada intressidelt tagasisaadav raha. Maksehäireregister ja laenu saamine. Panime kirja mõned motivatsiooninipid, mis aitavad trennivaimustusel kestma jääda. Aga ära unusta, et eesmärk peab olema realistlik, muidu võib sellel olla hoopis vastupidine mõju..

Sea endale eesmärk, mis just sind motiveerib, ja pea seda meeles. Kuidas motiveerida end rohkem raha säästma. Mõtle enda jaoks välja mõni mõnus protseduur, tegevus või uus ese, mille pärast trenni minna.

Kuidas motiveerida end sporti tegema? | Noored küsivad

. Põneva maitsega tee või smuuti on kindlasti parem valik. Tekst: Merilin Piirsalu Fotod: Shutterstock.com. Aasta alguses hakkame sageli uue õhinaga trenni tegema, aga kahjuks võib see tuhin õige varsti otsa saada.

Kuidas motiveerida end kodus trenni tegema? - Tervis.

. Olgu see siis parem aeg jooksudistantsil, kergem keha või lihtsalt mõnusam enesetunne. Leia endale trenn, mida sa tõepoolest naudid ja mille tegemine ei tundu kohustusena, vaid tekitab pigem tunde, et sa ei jõua ära oodata, millal jälle saab. Kui trenni on mõnus teha, siis ei teki kiusatust seda vahele jätta. Hoia sõpru kindlasti kursis ka oma pingutuste ja edusammudega. Kirjuta eesmärgid üles ja hoia nende täitmisel silma peal.  Räägi oma plaanidest Kui mõtled ainult endamisi, et hakkad jälle trennis käima, on võimalus oma lubadus „unustada“ palju suurem kui siis, kui räägid oma plaanidest ka teistele. Leia ala, mis sulle meeldib Kui sa sunnid ennast tegema midagi, mis sulle üldse ei meeldi, siis on kindel, et sellel alal sa kaua vastu ei pea. Räägi lähedastele ja sõpradele oma otsusest või anna teada sotsiaalmeedias, et oled otsustanud hakata trenni tegema. Kui vaja, jaga suur eesmärk väiksemateks. Eesmärgid panevad meid elus liikuma ja aitavad motiveerida. Kui tunned, et täna ei viitsi trenni minna, siis tuleta meelde, mis on sinu eesmärk, ja sisenda endale, et saad sellega hakkama. Eriti nendel päevadel, kui laiskus on sind diivanile naelutanud. Parim intress intressilt viivise arvestamine

Märkused