Kuidas Lõuna-Eestis elades vältida võlgadesse sattumist?

Kuidas ääremaal edukat äri pidada? - Uudised - Lõuna-Eesti.

. Laenutaotlus Swedbank. Kiirlaen mobiil ID. "See oli natukene huumoriga pooleks," ütles ta Delfile.Tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve ameti kommunikatsiooniekspert Anne-Mai Helemäe ütles Delfile, et kaupleja võib ise valida, kellele soodustust teeb. Helemäe hinnangul ei ole antud juhul aga tegemist reklaamiga, vaid hinnateabega. "Need tingimused võiksiud olla selgemad," ütles Helemäe."Kui nüüd rääkida reklaamiseaduse kontekstis, siis reklaamis esitatud teave ei tohi olla alavääristav ja diskrimineeriv," ütles Helemäe. Kiirlaenudega alustamine: Sul on kohene ligipääs mitmetele soodsatele kiirlaenupakkujatele. Kuidas Lõuna-Eestis elades vältida võlgadesse sattumist.

.

VIDEO: Vaata kuidas rallisõitjad Lõuna-Eestis Rally.

. Kuidas Lõuna-Eestis elades vältida võlgadesse sattumist. Reklaamiseaduse kohaselt ei tohi reklaam sisaldada halvustamist ega diskrimineerimist ka poliitiliste veendumuste tõttu.

Eesti – Vikipeedia

. Pühajärve läheduses asuva majutusasutuse kõneisik rääkis Delfile, et soodustuse näol oli tegemist lihtsalt katsega, et näha, kuidas sellele reageeritakse. Sarnaseid poliitilise meelestatusega seotud soodustusi on ette tulnud varemgi. Eesti Pank – Eesti rahapoliitika alustala. "Hinnakujundus on vaba," ütles Helemäe.

Teemalehed - DELFI

Märkused