Kuidas küsida tööandjalt avanssi

Vajadusel lepi kokku eraldi aeg, andmaks teemale kaalu.Samuti aitab kaasa, kui sätid vestluse aega, mil ettevõttel läheb hästi.Ole oma soovidega konkreetneSelge see, et tööl käimise mõte on raha teenida – mida rohkem seda uhkem. Seepärast leia enne konkreetsetele summadele toetuseks argumendid ning ole valmis ka tööalast vastutust juurde võtma.

Nõuandeid, kuidas palka juurde küsida - Karjäär - sõ

.

Kuidas tööandjalt palgatõusu küsida? - Karjäär - sõ

. Kuus nippi, kuidas toasooja säilitada. Palgast ja ametikõrgendusest rääkimiseks varu aega ja otsi selle jaoks õige moment. Kuidas küsida tööandjalt avanssi.

Töötaja palganumber on tavaliselt otseses seoses tema tööülesannetega. Kui tunned, et oled valmis võtma suuremat vastutust ja soovid ka oma palganumbrit seeläbi suurendada, tuleks sellest ka ülemustega rääkida. Kuidas küsida tööandjalt avanssi. Kunagi pole mõistlik küsida tööandjalt suvalist summat palgalisaks. Uuri eelnevalt, kui palju sinu ametikohal võiks palka saada. Vaata üle ka elamisele kuluvad summad, et oskaksid arvestada, kui palju võiks olla minimaalne summa, mida iga kuu juurde teenida. Aga enne kui lähed palka juurde küsima, pane enda jaoks paika, mida ja kui palju sa tahad.Uisapäisa numbreid lauale lüües tõenäoliselt oma eesmärki ei saavuta. Edastame mõned nõuanded, kuidas tööandjalt palgatõusu küsida. Julguse kogumine, et ülemuselt palgalisa küsida on päris stressirohke tegevus. HeadDrama annab viis nõuannet, kuidas palgatõusu küsimine peaks sujuvamalt minema ja loodetavasti sinu kasuks osutuma. Alati ei pruugi ülemustel kõikide töötajate eredamad hetkel meeles olla, seega on see sinu asi neid meenutada.Kui saad enda panust statistiliselt näidata, siis on see alati hea variant. Kuna sinu otsene ülemus ei pruugi olla lõplik otsustaja, on sinu kokku pandud näited heaks viisiks seda kõrgematele ülemustele presenteerida. Näiteks kui mõni sinu samm on nähtavalt kasvatanud firma müüki, siis oleks seda mõttekas mainida. Näiteks võid pakkuda, et võtad enda peale mõne siiani kontoris kõigi vahel jagatud olnud ülesande.Tugine positiivsetele näidetele varasemast tööstPane kokku nimekiri positiivsetest saavutustest, millega oled tööalaselt silma paistnud

Märkused