Kui me ei tõuka end tagant teadlikult, loome me mugavaid eesmärke. On aeg end muuta.

Teie rakud koosnevad aatomitest, mille sees on elektronid, prootonid, kvargid ja gluoonid. Meie mõtted on määratult võimsad, kuid me ei pruugi seda taibata; õigupoolest ei anna me endale pool aega üldse aru, mida mõtleme. Kui elus juhtub midagi halba, siis ütleme, et vigadest õpitakse. Hea uudis on see, et kui paarid võtavad vaevaks teineteise seksuaalset külgetõmbejõudu uuesti avastada, ootab neid tavaliselt ees meeldiv üllatus. Just siinkohal muutub eluliselt tähtsaks olemine. Seks on üks võimalusi olnud tagasi võita." Aga see ei juhtu, kui te ei oska seda tähtsustada. Teie mõtted, nii head kui halvad, peegeldavad teie elus toimuvat. Deepak Chopra ütleb, et inimese biokeemilised rütmid on kosmose sümfoonia. Lõõgastumiseks tuleb leida koht igapäevaelu stressist, lastest, tööst eemal, mis aitab tal tunda end jälle naisena.Ja kui mehel õnnestub naine romantilisse meeleollu saada, tunneb ta ka end paremini. Harva nähakse õieti seda, kes me oleme isiksustena. Meie tööpäevad ja seltsielu on pilgeni täis tuubitud. Mõnikord oleme tegemisega sedavõrd ametis, et unustame, kes me oleme ja milleks me siin tegelikult oleme. Enamuse inimeste jaoks eksisteerib vaid kaht tüüpi seksi: ideaalne seks ja seksi puudumine. Mina usun, et teadvus on meie ühendus universumiga.Albert Einstein ütles oma relatiivsusteoorias, et aine ja energia vahel ei ole tegelikult erinevust.

Kepikõnd peab pingetest vabastama, mitte neid tekitama.

. Ühe õnneliku ja rahuldust pakkuva eksistentsi tuumaks on oskus olla täielikus kooskõlas iseendaga. Elu näib keerlevat mulje avaldamise ümber. Selle kooskõla õppimine ning edukus ja sobiv toimimine võib nõuda tohutut muutust mõtteviisis. Arvatakse, et rakud teevad igas sekundis kuus triljonit toimingut ja nad kõik teavad samal ajal, mida iga teine rakk parajasti teeb. Nende sees pole aga mitte midagi, neist saab läbi vaadata või sõrme läbi pista. Seega on üks parema elu loomisega seotud väljakutsetest oma mõtteid endale paremini teadvustada. Kõike seda ühel ja samal ajal! Kuid see pole veel kaugeltki kõik. Jüri polnud kunagi haige. Viljastumise hetkest algas teie teekond emaüsas DNA kaksikahelana. Holsteini sõnul tuleb seksuaalsuses näha energiaallikat. See ülesanne võib esineda mitmel kujul, kuid me kõik otsime midagi, ka siis, kui me sellest tõsiasjast ise teadlikudki pole. Kui ma üldse midagi õppinud olen, siis seda, et meile kõigile on antud mingi ülesanne. Mina seda käima ei saanudki, kuigi olen kindel, et käisin kõik nupud läbi. Mõelge hetkeks - ta suudab seedida toitu, mängida pilli ja luua uue elu. Kui materiaalne on põhimõtteliselt kõik, mida näete ja puudutate, koosneb meel aga teie sisemisest intellektist, teie sisemisest geeniusest - see tähendab teie tegelikust minast. On veider, et meie ülitehnoloogilisel ajastul ei ole naistel enam üldse aega ning nad ei suuda lõõgastuda. Ja pöörduda tavatses: “!” Pöördumine, mis teise ikka kohmetuks teeb.Aitäh Sulle, Jüri! Kõige eest. Kiirlaenud 1000 ilma väljavõtteta, raha laenu. Inimese keha on absoluutselt fenomenaalne. Tuleb vaid õppida, kuidas talle ligi pääseda. See arusaam mõjutab kõvasti viisi, kuidas me teisi inimesi näeme. Varuge aeg ja koht On palju väga kiire elustiiliga inimesi, kes sellele vaatamata leiavad seksiks aega. See tähendab, et ükskõik mida soovite oma ellu luua, on juba teiega ühenduses.

Inglite õpetused aitavad meil õnnelikumalt elada - Alkeemia

. Inimesed ütlevad sageli, et nad õpivad pidevalt. Tuleb vaid pall veerema saada.Mitte iga paar ei saa nädalaks Bali saarele pageda, aga Gray soovitab neil korra kuus kusagil mujal ööbida.Liigutage end Dr. Ja selleks on kõige sobivam koht ühine väljasõit. Ta ise rääkis kord, et puhastab oma lõõre isa Gunnari õpetuse järgi nõnda, et ajab kummilohvi ühe otsa ninast sisse ja teise otsa suust välja. Enamusele inimestele ei meeldi seksi plaanida, aga kogu meie elu keerleb plaanide ümber.Sõitke kuhugi minema Dr. Mina ei oska suuga pasuna häält teha, tema oskas väga kihvtilt.Kui Jüri lapsi kantseldas, siis tavatses ta nende mähkmed möödaminnes ühe kindla bussipeatuse prügikasti sokutada. Ise veel muigas, et kindlasti mõeldakse, kes see veidrik bussipeatuse prügikastil kogu aeg potil käib.Jüris oli alati elegantsi ja täpsust. Astudes siit veel samm edasi soovitan teil küsida endalt, kus asub teie meel. Võib-olla näitate automaatselt pea poole või arvate, et meel on seotud ajuga, kuid teil pole õigus. Nii nagu tervisejooksugi puhul ei taha te seda algul tingimata teha, aga te teate, et peaksite seda tegema ja lõpuks on teil parem enesetunne. Seda oskavad teha vähesed väga erilised inimesed. Nende sõnadega oletegi endale teadvustanud, et teis on vägi, mis võidab maiseid tõkked või väljakutsed. Kuid see pole "vaba ruum", vaid teie teadvus - teie meel ja hing. Ma pole kindel, kas ta tegi seda tõesti või oli see lihtsalt üks süütu nali. Positiivsus tuleb kasuks igal elu tasandil. Seega lõpetage otsimine - õnn on teis juba olemas. Ei mingit tüütut nohu vms. Ja inglid saavad teid aidata.Vean kihla, et olete elus vähemalt korra kasutanud fraasi "tahtejõuga üle saama". Küll aga oli tema tervisesoovitus - pärast pesemist end mitte kuivatada.Toimetuses seisab süntesaator, mille imeliseks ainuvalitsejaks oli Jüri. Holsteini sõnul on parim seks seks kahe teineteisega kaua koos elanud inimese vahel.Kui te olete mõlemad valmis kustunud leeki taas lõkkele puhuma, proovige paari abivahendit.Tähtsustage seksi "Enamus abielusid läheb hoolimatuse nahka," leiab dr.

Kas teie seksuaalelu annab päästa? - DELFI Naistekas

. Seda seepärast, et nad tähtsustavad seda. Iga algus on raske, aga lõpuks saab mängulust teist võitu.

Jüri läks nüüd päriselt ära - Maaleht

. Kui te ei varu seksiks aega ja kohta, jääb seks olemata. Näiteks on tehtud kindlaks, et positiivne ellusuhtumine aitab kehal kauem elada.

Nad on vaid ühe ja sama asja erinevad vormid. Kuigi näib, et sellega ollakse õigel teel, tuleks samas olla ettevaatlik. Sellest võib kujuneda omamoodi nõiaring ja stress teeb selle vaid hullemaks. Paljud inimesed mõõdavad meid selle järgi, mis meil on ja mis tööd me teeme. See tähendab omakorda, et me kõik oleme omavahel seotud. Me ei peatu kunagi ega võta tempot maha.Lääne ühiskonnas on igal asjal küljes silt ja igal asjal nimi. Ideaalset seksi on raske saavutada, seega ärge pingutage üle, jääge reaalsuse piiresse. See tähendab, et kõik, mida näete ja puudutate, on ühenduses universumiga. Ühel õhtupoolikul mõtlesin, et proovin ka paari klahvi klõpsida. Keha suudab jälgida ka tähtede ja planeetide liikumisi. Ütleme endale pidevalt, et tuleb asuda järgmise projekti kallale, teha seda, teha teist ja vastu pidada. Gray ütleb, et seksuaalse võõrandumise peamine põhjus on see, et mees tunneb end tõrjutuna ja naine leiab, et teda ei mõisteta ja tema südant ei püüta liigutada. Teie keha on imetlusväärne energiakogum. Ei hilinenud ta kunagi kuskile. Seda võiks tuleviku loomiseks samme seades meeles pidada.Positiivne ellusuhtuminePositiivne ellusuhtumine aitab meid tõesti palju. "See on aeglane roostetamisprotsess ja te ei tea, kuidas olnud tagasi saada. Teiste kritiseerimine või hukkamõistmine näitab tegelikult nõrkust meis endis. Nii et kui saate ühenduse oma sisemise olemusega, kui leiate õnne enda seest, jagub õnne kogu teie ülejäänud ellu. Inimesed üritavad pidevalt üksteist üle trumbata, kuid selle käigus jääb neil puudu millestki väga olulisest.Küsida tuleks mitte seda, kes teised inimesed on, vaid kes meie oleme. Kui me ei tõuka end tagant teadlikult, loome me mugavaid eesmärke. On aeg end muuta.

Märkused