Krediidiinfo ja taustakontroll - miks ja millal?

KiReport -

. aastal hakati välja andma Eduka Eesti Ettevõtte tunnistust. aasta sügisel omandas Krediidiinfo AS-i rahvusvaheline kontsern Experian, mis pakub info-, krediidi- ja turundusteenuseid.

PDF OSTUTINGIMUSED -KREDIIDIINFO PORTAALIDES Ostutingimuste.

. Kagu invest laen.

detsembril võttis senine Krediidiinfo AS endale uueks ärinimeks Creditinfo Eesti AS. aastal loodud Eesti ettevõte, mis tegeleb Eesti ettevõtete ja eraisikute finantsandmete kogumise ja töötlemisega, uurib ettevõtete maksekäitumist, krediidipoliitikat ja pankrotte ning haldab maksehäireregistrit. Krediidiinfo kuulub rahvusvahelisse krediidiinfoettevõtteid ühendavasse organisatsiooni FEBIS. aastal alustati krediidihaldusteenuse pakkumist. aastal asutasid Eesti pangad Krediidiinfo AS-i.

. aastal alustas Krediidiinfo Eesti ettevõtete kohta raportite koostamist ning info vahendamist välisfirmade kohta. aasta sügisest on Krediidiinfo Experiani tütarfirma. . Krediidiinfo ettevõtete maksekäitumise statistika eesmärgiks on jälgida ja vajadusel reguleerida ettevõtete krediidihindamise metoodikat, et võimaldada otsuste tegijatele kvaliteetset krediidialast informatsiooni. Krediidiinfo ja taustakontroll - miks ja millal?

Märkused