Kinnisvaralaenu refinantseerimine

Kinnisvaralaen on kinnisvara tagatisel antav vaba sihtotstarbega laen, mida võib kasutada näiteks oma eluaseme remondiks või parenduseks, väiksemate laenude refinantseerimiseks, suuremate sisseostude tegemiseks, tarbimiskulutuste jms. Kiirlaen – Mis on kiirlaen? Kiirlaenu tingimused ja omadused. Laenulepingu sõlmimisest tulenevad kohustused on ainuke tagatis, mida krediidiettevõte kliendilt ootab. Laen põllumehele. Põllumaa või kinnisvara tagatisel aitame lahendada täiendava kapitali vajaduse või soovi laiendada enda tegevust. Kinnisvaralaenu refinantseerimine. Laenu võrdlus smskiirlaenud.

Kinnisvaralaen - Bigbank

. Tagatiseks sobivad kinnisvarana korterid, majad, ridaelamud, metsad, põllumaad ja tootmishooned. Kinnisvaralaenu anname kinnisvara tagatisel ning laenuraha kasutamiseks piiranguid ei seata. Kinnisvaralaenu taotlemise eelduseks on kinnisvara hindamiseakti esitamine või tasuta hindamine meie partnerite poolt. Kinnisvaralaenu taotletakse reeglina suuremate väljaminekute finantseerimiseks, näiteks kinnisvara ostuks või remondiks, autoostuks, aga ka hambarviks jne. Kinnisvaralaenu puhul hindame eelkõige kinnisvaratagatise väärtust ja seisukorda. Kinnisvaralaenu refinantseerimine.

Kinnisvaralaen alates 10% laenujäägilt | OMEGA LAEN AS

. Kinnisvaralaen sobib laenusoovijatele, kes omavad laenu teenindamiseks piisavalt regulaarseid ja tõendatavaid tulusid.

: kinnisvaralaen ehk hüpoteeklaen

.

Laen kinnisvara tagatisel | OMEGA LAEN AS

. Esimene laen credit laenud 10000. tööpäeva jooksul või küsime vajadusel juurde selgitavaid küsimusi Teie maksevõime hindamiseks.

Märkused