Kiirlaenu iseloomustab ka laenusumma iseärasus

Krediit Tartu. Kiirlaen või ka SMS-laen on laen, mida iseloomustab lihtne laenu taotlemise protsess ja väga kiire laenuotsus, aga teisalt ka väga kõrge tasu laenu kasutamise eest. MoneyZen ei paku kiirlaenu. NB! Kiirlaen on finantskohustus.

MoneyZen

. Positiivse laenuotsuse korral peab esmakordne klient läbima ka isikutuvastamise protseduuri ning siis jääb vaid oodata raha laekumist kontole. Vali parim kiirlaen! on laenuteenus, mida iseloomustab lühike tähtaeg ja väiksem laenusumma. Kiirlaenu iseloomustab ka laenusumma iseärasus.

Kiirlaenu iseloomustab ka laenusumma iseärasus. Enne selle taotlemist mõtle oma otsus hoolikalt läbi ning vajadusel pea nõu spetsialistidega.

SMS laen ehk raha sõnumi abil -

. NB! Iga laen on finantskohustus. Erinevalt teistest laenutüüpidest, kiirlaenu puhul pole vaja tagatist esitada ning laenu taotlemise ja raha kontole laekumise vahe on tavaliselt alla tunni. Enne taotlemist mõtle hoolikalt oma otsus läbi ja vajadusel konsulteeri spetsialistidega. Selle alternatiivina võib kasutada Eesti laenuandjate kiirlaenu pakkumisi, mida saab võrrelda ka meie võrdlustabelis. Vali parim kiirlaen! Kiirlaen on laenuteenus, mida iseloomustab lühike tähtaeg ja väiksem laenusumma. Erinevalt teistest laenutüüpidest, kiirlaenu puhul pole vaja tagatist esitada ning laenu taotlemise ja raha kontole laekumise vahe on tavaliselt alla tunni.

Märkused