Kiirem ja mugavam on aga digitaalne isikutuvastus, mille saab ära teha kodust lahkumata otse internetis

Hoia all klahvi ja vajuta tagasi ehk B klahvi. * Ava 'Computer Management' konsool näiteks Start Menüü kaudu - pilt. Kliki Microsofti veebsaidis enda kasutajakonto lehel vasemal 'Change password' lingile ja tegutse edasi. Selleks, et sõnu vaid märkida, hoia all klahve ja liigu vasakule-paremale nooltega tekstis, et sõnu esile tõsta.Liigu kiiresti ja mugavalt vahekaartide vahelKui su veebibrauseris on avatud mitu vahekaarti, ei pea nende vahel liikuma ainult käsku kasutades. Vaikimisi pakutakse Sulle sellise parooli sisestamise võimalust, mida Sa viimati kasutasid - pilt.

Tallinlased armastavad tramme, aga sõidavad kõige rohkem.

. Kustuta teksti kiiremini kui ei kunagi varemKui leiad end tihti Wordis või Notepadis teksti kustutamast tähthaaval, toksides ühe käega kustutusklahvi ja teise käega varjates haigutust, siis nüüd ei pea enam klaviatuuri kulutama. Kui Sa tahad parooli eemaldada, siis jäta need väljad tühjaks ja kliki : * Kui lõpetasid, siis sulge see 'User Accounts' aken - pilt. Märkus: Lisaks tekstiparoolile, on soovitatav luua ka PIN.ja. * Nagu alltoodud pildist on näha, siis töötatakse siin administraatori konto all. Juhul kui keegi varastabki Selle PIN parooli, siis et seda kasutada, peab kurikael saama Sinu seadmele füüsiliselt ligi. Android on aga laiapõhjalisem ning Google ise seadmeid ei valmista. * Kliki ka siin 'User Accounts' lingile - pilt. * Kliki 'User Accounts' lingile - pilt. Sa saad neid seal ka muuta või kustutada. Nimelt on iOS’i-rakenduste valmistamine oluliselt kiirem ja mugavam. Märkus: Sa võid alternatiivina tippida Start Menüü otsingukasti ka lusrmgr.msc käsu ja vajutada ENTER. See kustutab terve kursori ees oleva sõna. Seejärel klikid vasemal kaustale ja tegutsed täpselt sama moodi nagu ka selle eelmise näite puhul - pilt. Jutumärkides oleva "UusParool" asemele tipi aga uus parool ja jäta need jutumärgid ka alles: * Sulge see Commnad Prompt konsool. Aga sellest veel ei piisa, tuleb läbida ka turvakontrolli teine etapp, kus vali üleval see raadionupp, millisele meiliaadressile Sa soovid järgmise uue turbekoodi saatmise määrata ja kliki nupule '' - pilt. Seega kui Sa loosid lokaalse kasutajakonto alla pildi PIN-koodiga parooli, siis saad neid kasutada ka Micorosofti kasutajakonto all. PIN-parooli loomist pakutakse Sulle näiteks ka siis kui Sa lülitud oma lokaalse konto alt ümber Microsofti konto alla. Et seda uut funktsiooni kasutada, pead ka PIN-parooli looma. Krediit 24. Kui neid andmeid ei ole või kui see pole oluline, siis on see administraatori-poolne lokaalsete kasutajakontode paroolide resettimine kõige kiirem ja mugavam meetod. Näiteks, Apple võttis kasutusele sõrmejäljelugeja ning enam ilma selle tehnoloogiata seadmeid ei müüda. Kui Sa tahad parooli eemaldada, siis jäta need väljad tühjaks ja kliki : * Kliki jälle OK - pilt.

Juhul kui Sa ei kehtesta paroole, siis võib igaüks, kes pääseb füüsiliselt Sinu kompuutrile ligi, siseneda Sinu administraatori konto all süsteemi ja teha mida aga soovib. Et neid turvaküsimusi määrata, mine oma lokaalse konto all 'Settings > Accounts > Sign-in Options' lehele / alamkategooriasse ja kliki seal paremal 'Update your security questions' lingile. Portaal Expresson aga koostanud nimekirja lahendustest, millest Androidi-seadmete omanikud vaid unistada võivad.Uued rakendused kiireltHarilikult luuakse rakendused esimesena just Apple’i seadmetele ning alles seejärel Androidile. Et lokaalsete kontode paroole resettida/muuta, pead oma administraatori kontoga süsteemi sisse logima. Märkus: Kui Sa kasutad oma kompuutrit ja kui Sa ei loo endale parooli, siis ähvardab Sind oht ainult sel juhul kui keegi pääseb Sinu kompuutrile füüsiliselt ligi. Märkus: Lisaks tekstiparoolile, on soovitatav luua ka PIN.ja. Kui Sul on ka süle- või tahvelarvuti, siis tuleks ka see igal juhul parooliga kaitsta. Juhul kui seda MS kontot ja ka Email aadressi ei ole, siis võid luua uue Email aadressi ning MS konto sellesama 'Create one' lingi kaudu. * Kliki ilmuvas aknas nupule '' - pilt.. Sisesta siia saaja e-mail aadress: Tihti öeldakse, et Androidi-seadmete omanikud saavad palju rohkem funktsioone, kui Apple’i seadmete omanikud. Saada ka enda tuttavale lugemiseks! Kui Sa saadad meili, siis on Sinu saadetavas kirjas selle lehe aadress juba olemas ja muu saad ise juurde lisada. See süsteem, mille nimeks on Wondows Hello, hakkab kasutama erinevaid biomeetrilisi andmeid ja tarkvara ning riistvara tuge, et kasutajat süsteemi sisselogimisel kiirelt ja turvaliselt autoriseerida.

Windows 7, 8/8.1 ja 10 - paroolide resettimine

. * Tipi käsureale net user "KasutajaNimi" "UusParool" käsk ja vajuta ENTER. Oma lokaalset standardset tekstiparooli saad Microsofti kasutajakonto all eemaldada või muuta ainult Microsofti kasutajakontost väljalogimisel ja lokaalsele kasutajakontole ümber lülitudes. See PIN-parool töötab ainult lokaalselt, Sa ei saa sellega oma teises Windowsi masinas sisse logida. * Sisesta uus parool ja kliki nupule. Kui Sa kustutad selle standardse tekstiparooli, siis kustutatakse automaatselt ka Sinu pilt- ja PIN koodi paroolid. * Sisesta mõlematesse lahtritesse uus parool ja kõige alumisse lahtrisse ka vihje ning kliki 'Change password' nupule: * Kui lõpetasid, siis sulge see 'Change an Account' aken - pilt. Kui Sa muudad või kustutad nad, siis need muudatused kantakse üle ka Sinu lokaalsesse või siis Microsofti kasutajakontosse. - PIN-parooli loomist pakutakse Sulle näiteks ka siis kui Sa lülitud oma lokaalse konto alt ümber Microsofti konto alla. Kiirem ja mugavam on aga digitaalne isikutuvastus, mille saab ära teha kodust lahkumata otse internetis. Märkus: Lisaks tekstiparoolile, on soovitatav luua ka PIN.ja. Jutumärkides oleva "KasutajaNimi" asemele tipi selle lokaalse kasutajakonto nimi, mille parooli Sa tahad muuta ja jäta need jutumärgid ka alles. Selleks on ka selge põhjus. Kui Sul ei õnnestu oma Microsofti kasutajakonto parooli ka onlainis resettida ja Sa ei saa enda failidele ligi. Apple’i seadmete puhul on aga asi teisiti. See teeb PIN-parooli märksa turvalisemaks kui seda on traditsiooniline tekstiparool. Kui tead, et soovitud vahekaart on järjekorras näiteks kolmas, võid kohe vajutada klahve  ning seejärel avanebki soovitud vahekaart. Kui Sa töötad lokaalse konto all, siis Sa võid hiljem 'Settings' äpi kaudu lülituda ümber Microsofti kasutajakontole. Märkus: Lisaks tekstiparoolile, on soovitatav luua ka PIN.ja. Kui Sa unustasid ka oma lokaalse 'administraatori' kasutajakonto parooli ja Sa ei saa enam süsteemi sisse logida. Siiski tuleks tööl, juhul kui Sa kasutad oma arvutit üksi, kaitsta ta parooliga, sest muidu hakkab Sinu ülemus Sinu tööluuside ajal Sinu arvutis tuhnima. Süsteemi sisselogimise ekraanis kuvatakse kõikide kasutajakontode ikoonid ja parooli sisestamise väljad. Ja kui juba kaitsta, siis teha seda tugeva parooliga, sest lihtsama parooliga kaitstud süsteemi on lihtne sisse saada.

Laenud internetist - Laenu taotlemine internetist.

. Kiirem ja mugavam on aga digitaalne isikutuvastus, mille saab ära teha kodust lahkumata otse internetis. Kui Sa kasutasid eelnevalt PIN parooli, siis sisesta nüüd ülemisse lahtrisse oma Microsofti kasutajakonto vana tekstiparool ja alumistesse lahtritesse uus parool ning kliki nupule '' jne.

Märkused