Hardo laks võlg

Eestikeelne vikipeedia sai äsja kümneaastaseks. “Valmis sai esimene etapp viiest, täiendame sisulist osa,“ ütles ta. Pankrotimenetlus on aga takerdunud, sest kirjastuse viimane rendileandja Ülemiste City haaras kogu kontoris olnud firma vara ja müüs maha; selle saatus on teadmata. “Me ei digiteeri valimatult kõike. Kõige soodsaim SMS laen kiire krediit Viivus. aasta koalitsioonilepingusse SDE, RE ja IRLi vahel. Sisu nende taga on Aasmäe kinnitusel ühtse kvaliteediga, kuid erineva valmidusastmega. Vali parim 1200 euro väärtuses kiirlaen 12 kuuks. Interneti laenud kiirlaenud mn 15. Hardo laks võlg. Hardo laks võlg. Tänaseks on seis selline, et majandusministeeriumi andmeil pole ei Aasmäe ega tema MTÜ rahaliselt riigile sentigi võlgu. Näiteks on koostöös spordikoolituse ja -teabe sihtasutusega valminud Eesti spordi biograafiline leksikon, Mereakadeemiaga on valmimas mereleksikon ja Teatriliiduga Eesti teatri biograafiline leksikon. Kaotsis on ka osa EE arhiivist, Eesti kultuuriajaloo seisukohalt hindamatu vara.

Vladimir Koslov: teki enda peale tõmbamine läks viltu.

. Sinna on võetud osa meie teabevaramust, mis on peamiselt pühendatud Eestile. “Ilmselt on see edaspidigi tasuta,” ütles Aasmäe.Aasmäe kinnitusel pole veebi-EE juba nõukogude ajal ilmuma hakanud entsüklopeedia koopia.

Pankrotihaldur Tiina Mitt pole ponnistustest hoolimata kätte saanud mahamüüdud dokumente, autorilepinguid, toimetamisel raamatuid.

. Vali nimekirjast ostmiseks raamatuid. loe infot.

Märkused