Ferratum.ee

Euroopa Liidu panganduslitsents võimaldab firmal pakkuda teenuseid kõikides Euroopa Liidu liikmesriikides.. Noteerimise järel oli Jorma Jokela endiselt ettevõtte suurim investor. Ferratum tegutseb Euroopas, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas ning APAC-regioonis. Pangal ei ole harukontoreid. Ferratumi sõnul loodi mobiilse panga käivitamisega ülemaailmne kliente, huvigruppe ja teenusepakkujaid ühendav platvorm. aastal müüs ta oma firma Jokela Capital.

Inbank

. Ferratum oli esimene FinTechi börsiettevõte. aastal Saksamaal, Rootsis ja Norras. Teadaandes pakkus Ferratum oma aktsiaid rahvusvahelistele institutsionaalsetele investoritele.  on Soome päritolu rahvusvaheline mobiilsete finantsteenuste grupp, mis koosneb emafirmast Ferratum Oyj koos tütarettevõtetega. Firmas on kasutusel automatiseeritud süsteemid kliendituvastuseks, laenuvõime hindamiseks jpm. Konto avamisel tuvastatakse klient isikut tõendava dokumendi ja näotuvastuse abil. aastal Grupi asutaja ja tegevjuhi Jorma Jokela eestvedamisel.

Laen, sms laen, sms laenud, kiirlaen, kiirlaenud.

. Laenud saaremaal. Jorma Jokela on õppinud Kuopio majanduskolledžis ja Helsingi ärikolledžis raamatupidamist.

Ferratum – Vikipeedia

. aastal asutas Jorma Jokela Ferratumi ning on olnud algusest peale selle tegevjuht. Mobiilne pank kasutab käitumisandmete analüüsi, et genereerida, reaalajas pakutavaid suunatud soovitusi kliendikogemuse parandamiseks, aga ka ajal jooksul teenuste lisamiseks vastavalt klientide eelistustele. Seeläbi saavad nad ligipääsu Ferratumi ulatuslikule ja järjest kasvavale rahvusvahelisele kliendibaasile ning väärtuslikule kliendiinfole.

Meeldetuletus

. Mobiilse pangarakenduse avatud arhitektuur võimaldab kateiste ettevõtete loodud moodulite vaevata integreerimist. Ferratum.ee. Jätka oma olemasoleva hot.ee e-posti kasutamist uues ja mugavamas online.ee keskkonnas

Märkused