Ferratum EE hoiu laenu ühistu

Laenude intress oleneb otseselt laenatavast summast ja tähtajast, seda on võimalik arvutada kasutades ferratum.ee veebilehel olevat kalkulaatorit. Neid nõudeid järgitakse rangelt. Kõik laenusummad saadetakse laenusaaja isikllikule arveldusarvele. Taotlus konto avamiseks esitatakse ühekordselt ja see võimaldab kanda raha igal ajal enda pangakontole.

Eraklient | ERIAL

. Ferratum EE hoiu laenu ühistu. Püsikliendil on võimalik laenu taotleda ka SMS-i teel. Kõigi laenutaotlejate tausta kontrollitakse maksehäirete registrist ning laenu saamise eelduseks on maksehäirete puudumine. Kui peaks tekkima vajadus laenuperioodi pikendada on ka see võimalik. Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.

Ferratum -

. Peale laialt levinud kiirlaenu on laenutoodete nimekirjas esindatud ka tarbimislaen, mida võib pikema tagasimakse perioodi tõttu tutvustada kui uudset altenatiivi järelmaksule. SMS laen lapse nimele Viivus kiirlaen. Kui laenutaotlus on edukas ning  isikutuvastus on tehtud, tuleb sisestada ferratum.ee veebilehel selleks ettenähtud kohta kinnituskood.

Kas maksehäireregistris olles saab laenu kuskilt; ferratum EE

. Krediidilimiidi kinnitamiseks palutakse sisse logida iseteenindusse. Ferratum EE hoiu laenu ühistu. Eriliseks muudab ferratum.ee fakt, et nende poolt pakutavaid laenusid saab tõesti taotleda kodust lahkumata, kuna esmasele kliendile vajalikku isikutuvastust on võimalik teostada ID-kaardiga. Intressi arvestatakse ainult kasutatud summalt.

Eesti Hoiu-laenuühistute Liit - Tutvu hoiu-laenuühistutega.

.

Märkused