Eelarve loomine - see ei ole raketiteadus

Tehke jaotises „Teenuseleping” valik Kasuta põhiteenuselepingut, et leping kõigi tulevaste eelarvete jaoks rakendada. Kui kasutate Google Adsi uut kasutuskeskkonda, ei näe te oma kontol hammasrattaikooni. Aktiveerimist või ülevaatamist ootava eelarve eemaldamiseks klikkige käsul. Kui te ei soovi määrata Google Adsi kampaaniate jaoks eelarvelimiiti, valige väljal „Eelarve summa“ väärtus. Klikkige vasakul olevas navigeerimismenüüs valikul Konto eelarved ja siis nupul +. Kui olete lõpetanud, klikkige nupul. Aktiivse või aktiveerimise/ülevaatuse ootel oleva eelarve muutmisel kajastub see lehel Konto eelarved olevas tabelis. Kui kasutate automaatse makse või käsitsimakse seadet, saate kulusid reguleerida kampaaniaeelarvete abil. Logige sisse oma Google Adsi kontole. Neid saab kasutada selleks, et teatud perioodil kulutatavat summat hallata.

Videosisu loomine, kui eelarve on piiratud - Google.

. Kui soovitud eelarve on leitud, vaadake veergu „Toimingud”. Kui klikite käsul , jääb kehtima algne eelarve. Valiku Arveldamine ja maksed leiate päisest „Seadistus”. Algse eelarve eemaldamisel eemaldatakse nii eelarve kui ka taotletud muudatus. Valige soovitud kuupäev väljal Nõutud alguskuupäev ja vajaduse korral ka väljal Lõppkuupäev. Siin saate muuta eelarvet, lõppkuupäeva, tellimuse nime, ostutellimust või märkmeid. Arveldus krediidi arvamus krediidilaen. Aktiivse eelarvepiiranguga tellimuse lõpetamiseks klikkige käsul. Raha avanss. Vaadake tabelis algset eelarvet. Klikkige vasakul olevas navigeerimismenüüs valikul Konto eelarved ja leidke eelarvepiiranguga tellimus, mille soovite eemaldada, lõpetada või mida soovite muuta.. Eelarve koostamiseks peab teil olema administraatori- või tavajuurdepääs Google Adsi konto või Google Adsi haldurikonto maksete profiilile. Taotletud muudatused kuvatakse vastavate andmete all kursiivis. Kui soovite määrata Google Adsi kampaaniate jaoks kogukululimiidi, valige välja „Eelarve summa“kõrval teine valikuvariant ja sisestage soovitud summa. Muul juhul valige Loo uus leping.

Majandusuudised. Selles artiklis selgitatakse, kuidas konto eelarveid luua, muuta ja eemaldada. Klikkige hammasrattaikoonil ning tehke valik Arveldamine ja maksed. Uue eelarve loomine Logige sisse oma Google Adsi kontole. Selle asemel klikkige konto ülemises paremas nurgas tööriistaikoonil.

Eelarve loomine – see ei ole raketiteadus -

. Selleks et reklaamide esitamine jätkuks, kontrollige regulaarselt kontoeelarvejääki. Eelarve loomine - see ei ole raketiteadus. Klikkige eelarve muutmiseks käsul. Tasub teada Kui eelarve on kulutatud või määratud lõppkuupäev saabunud, lõpetatakse teie konto reklaamide esitamine. Enne alustamist Konto eelarved on saadaval ainult kontodel, mille makseseadeks on määratud kuupõhine arveldus

Märkused