E Raha seadus

E-pood, mis reaalselt ei tegutse, tuleb kaupleja poolt sulgeda, et mitte tarbijaid eksitada. E-poe üleval hoidmine ilma reaalse tegutsemiseta võib olla käsitletav …. E Raha seadus.

Isepankut. Ta võib raha tagasi maksmisega viivitada juhul, kui ta ei ole kaupa tagasi saanud või temani pole jõudnud tõendid selle kohta, et olete kauba tagastanud. Hüvitis peab sisaldama ka transpordikulusid , mille tasusite ostu tegemisel. Täna reguleerib maksevaldkonda makseasutuste ja e-raha asutuste seadus ning võlaõigusseadus. Makseasutuste ja e-raha asutuste seadus reguleerib makseasutuste ja e-raha asutuste asutamist, teenuse pakkujate tegevust ning nende üle finantsjärelevalve teostamist. E Raha seadus. Tänasest jõustus uus rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadus. Värskesse seadusesse on sisse kirjutatud mitu uuendust, mis peaks aitama rahapesu ja terrorismi rahastamisega senisest veelgi tõhusamalt võidelda. Lähiajal Riigikogus vastu võetav e-raha asutuste seadus avab ka eestlastele peagi võimaluse kasutada peenraha asemel kioskist ajalehti ostes või ühistranspordis pileti eest tasumisel plastikkaarti. Klienditeeninduse lahtioleku ajad 24. veebruaril. KASUTAJA EELISED + kõik artklid sisselogimisel nähtavad + PDF ajakiri Spetsialist tasuta + uudiskiri Nädalakiri e-postile.

Menetlusse võeti e-raha asutuste seaduse eelnõu - Riigikogu

.

Õigusaktid -

. Valitsus hakkab neljapäeval arutama makseasutuste ja e-raha asutuste seaduse eelnõu, mis muudab makseteenuste osutamise korda. Plaanitav seadus reguleerib makseteenuste pakkumist, teenuse osutajate tegevust ning järelevalvet. Eelnõu eesmärgiks on …

Märkused