CREDIT24 KREDIIDIKONTO & VÄIKELAEN kuni €3000

CREDIT24 KREDIIDIKONTO & VÄIKELAEN kuni €3000. Krediidikonto on suhteliselt uus laenutoode, mis sisaldab kliendile laenulimiidi avamist, mille ulatuses vahendeid ta vastavalt enda äranägemise järgi kasutada saab, kas siis osaliselt või täielikult. CREDIT24 KREDIIDIKONTO & VÄIKELAEN kuni €3000. Kui avate krediidikonto ning sealt pealt laenu ei võta, siis te selle eest maksma ei pea. Mõlemad pakutavad laenutooted on omavahel tingimuste poolest üsna sarnased, kui laenu puhul on tegemist fikseeritud summaga, siis krediidikonto on rohkem nagu virtuaalne krediitkaart. Intresse tuleb maksta ainult selle osa eest, mis on ära kasutatud. Krediidikonto kasutamisega saab algust teha nii nutitelefoni kui arvuti teel. Ettevõtte peamiseks tegevusharuks on lühiajaliste, ilma tagatiseta tarbimislaenude pakkumine. Kui rääkida lähemalt krediidikonto omadustest, siis on see sarnane väikelaenule, peamiseks erinevuseks on see, et kliendil on võimalik virtuaalse krediitkaardi pealt laenu võtta siis, kui ta ise seda soovib ja täpselt nii palju, kui ta ise soovib.

Krediidikonto – uus toode finantsmaailmas!

. Laenuprotsessi kvaliteedist annab märku ka nende kliendiportfelli suurus. Intresse maksate ainult laenatud summa ulatuses. Kliendiga suheldes kuulatakse klient alati ära ja siis seletatakse nii, et iga klient saab aru. Piiranguks on ainult krediidilimiidi suurus.

Sageli ei võta see aega rohkem, kui paar minutit, seda muidugi juhul, kui täidate ära kõik laenu saamiseks vajalikud nõuded. Krediidikonto on lemmiktoode neile, kes soovivad, et neil oleks vajaduse korral olemas koht kust laenu võtta, ilma et see neile muul ajal raha maksaks. Eesti pank tarbimislaen

Märkused