Arvuti kaudulaenud

Terve internet on täis ka arvuti “hooldus- ja remonditöökodasid” täis kes lausa õpetavad inimesi kodus tolmuimejaga arvutit puhastama. Kodus arvutit puhastades on esimene suurim viga see, et tahetakse tolmuimejaga arvutist tolmu imema hakata. Kui aga tõesti pole aega ega tahtmist seda kõike teha, siis nt lauaarvuti puhul saab ESD eest arvutit kaitsta nii: ühendage toitejuhe toiteploki külge, kuid lülitage toiteploki küljes olev toitelüliti OFF asendisse. Arvuti kaudulaenud. Lingi avamine uuel vahelehel Windows ja Linux: klõpsake lingil Uue vahelehe avamisel kuvatakse otsingukasti all sageli külastatud veebisaidid. Kinnitatud vahelehed on väiksemad ja kuvavad ainult saidi ikooni.

Klõpsake akna ülanurgas käsul Sule. Windows ja Linux: klõpsake käsul. Ka üks ilmekas video tolmust puhastamise kohta: Lugeda saab ka arvuti puhastamise kohta wikipediast SIIT.. Klõpsake uue vahelehe paremas allosas valikul Seaded. Sirvige arvutis faili juurde ja valige see. Arvuti kaudulaenud. Vahelehe vabastamiseks paremklõpsake vahelehel ja tehke valik Vabasta vaheleht.  Vahelehe sulgemine Klõpsake vahelehe paremas ülaosas käsul Sule. Vahelehtede ümberpaigutamine Vahelehtede järjestuse muutmiseks lohistage vahelehte brauseriakna ülaservas. Google Chrome'i sulgemine Saate Google Chrome'i täielikult sulgeda. Vahelehe või akna taastamine Kui vahelehe või akna kogemata sulgete, saate selle klaviatuuri otsetee abil uuesti avada. Kompressorit kindlasti kõigil kodus pole, seega peab ilmselt spreiga läbi ajama. Saidi külastamiseks klõpsake ikoonil. Kuid meie eelistame igal juhul nende spreide asemel korralikku kompressorit.

E pood - |

. Uue akna avamiseks kasutage klaviatuuri otseteed. Kõik ei oska arvutit puhastada. Akna sulgemiseks võite kasutada ka klaviatuuri otseteid. See  kõik ei tähenda seda, et need balloonid/spreid täiesti kasutud oleks sugugi mitte, vahest on see parim abimees kui midagi muud käepärast ei ole. Nüüd kui tahate arvuti sees olevaid komponente nt puhastada või välja võtta, siis ennem puudutage arvuti korpust ja seejärel alles arvuti komponenti ennast. Avage uus vaheleht ja kasutage siis klaviatuuri otseteed. Lehe või rakenduse sundsulgemine Kui vaheleht, aken või laiendus ei tööta, saate selle Chrome'i tegumihalduriga sundsulgeda.  Klõpsake paremas ülaosas valikul Rohkem. Faili avamine uuel vahelehel Lohistage fail arvuti töölaualt või kaustast Google Chrome'i vahelehele. Google Chrome'i sulgemiseks võite kasutada ka klaviatuuri otseteed.

Arvuti parandus, kvaliteetne IT seadmete parandus (Tallinn)

. Võite kasutada ka klaviatuuri otseteed. Kui toiming õnnestub, kuvab kursor ikooni Lisamine. Akna sulgemine Sulgege kõik aknas olevad vahelehed. Uue vahelehe avamine Klõpsake Google Chrome'i akna ülaosas viimase vahelehe kõrval paremal pool ikoonil Uus vaheleht. Samad näpunäited ja põhimõtted käivad enamjaolt ka lauaarvutite puhastamise kohta. Vähe sellest, enamus neist on suhteliselt nõrga survega, et suuga puhudes saab parema tulemuse. Windows ja Linux: klõpsake ülemisel menüüribal valikul Rohkem. Selle tegevusega maandate ennast ära ja on tunduvalt väiksem võimalus staatilise elektriga komponente kahjustada. Kohandatud taustapildi lisamine Saate üles laadida foto, mida Chrome'is taustana kasutada. Vahelehe avamine uues aknas Klõpsake vahelehel ja lohistage see väljapoole Google Chrome'i akent. Vahelehe vasakule kinnitamiseks paremklõpsake vahelehel ja tehke valik Kinnita vaheleht. Rusikareegel: Puhuda mitte imeda! Samuti väga ei eelistaks me kasutada ka suruõhuspreid, sest need pigem mätsivad oma väljuva kondentsiga tolmu kinni jahutusradikate vahele rohkem kui seda ära puhuvad. – enamus tolmuimejad on suured ja kohmakad ning nendega ei pääse kitsastesse kohtadesse kust reaalselt vaja tolmu kätte saada – samahästi võite ju ka lihtsalt lapiga korpuse pealset pühkida, tulemus on sama hea.

Maja ehitus | Praktilised nõuanded ja soovitused | arvuti

. Sellest räägime lähemalt/täpsemalt allpool. Windows ja Linux: paremas ülaosas. Klõpsake ikooni paremas ülaosas valikul Rohkem . Kuid mis on ESD saate lugeda SIIT. Kuid kui pole soovi ise jändama hakata, saab ka kerge vaevaga arvuti meie juurde tuua hooldusesse. Seotud lingid Privaatne sirvimine inkognito režiimis. Kuid kõike seda juba edasi altpoolt. Chrome'is saab avada soovitud arvu vahelehti. Valige veebileht, laiendus või rakendus, mille soovite sulgeda. Ohutusnõuetest ei hakka me selles artiklis täpsemalt rääkima. Eestlaste võlakoorem jääb Euroopa Liidu keskmisele alla. Saidi eemaldamiseks või muutmiseks osutage ikoonile. Seejärel klõpsake käsul Lõpeta protsess. : klõpsake käsul Sule Google Chrome. : klõpsake ülemisel menüüribal valikul. Kõige selle peale näitaksime teile kuidas üks korralik sülearvuti puhastamine käib. Väikelaen | Väikelaenud - Soodsaim väikelaen 1-minutiga!. Arvuti puhastamine: Lihtsamad võtted kuidas ise kodus arvutit puhastada. Samuti saate vaadata kõiki oma vahelehti ja nende vahel vahetada. Klõpsake valikutel Rohkem tööriistu Tegumihaldur

Märkused