Esileht >> Laservalgendus
Loe lähemalt... More info... asd dsa   
 

 

  LASERVALGENDUS

Biolase OÜ tutvustab teile kiiret hammastevalgendamise süsteemi hambaravikabinetis.

KINGI ENDALE SÄRAVALT VALGE NAERATUS !


Laservalgendus protseduuri hinnad:

Ravitöö nimetus

Hind

Kahe lõualuu valgendus

4000

Ülemise lõualuu valgendus

2500

Alumise lõualuu valgendus

2100

Üksiku hamba valgendus

500


Hinnad on Eesti kroonides.

 

   Loe lähemalt...

Tutvustame Teile olulist läbimurret kosmeetilises stomatoloogias LaserSmile TM - võimendatud valgendussüsteem, mis kasutab TCIA TM tehnoloogiat.
LaserSmile TM süsteemil on palju eeliseid võrreldes teiste valgendusvahenditega, et kindlustada Teile säravvalge naeratus.

LaserSmile kasutab uusimat, esmaklassilist TCIA TM (Target Chomophore in-phase Accelerated-activation) valgendustehnoloogiat. Kasutades laseri unikaalseid monokromaatilisi omadusi koos patenteeritud lainesageduse spetsiifilise footonaktiveeriva geeliga, võimaldab LaseSmile süsteem õrna, ohutut, kiiret ja efektiivset valgendust ühe hambaarsti külastusega!

LaserSmile valgendusprotseduur on väga lihtne. Vaid üks hambaarsti külastus, kus võite istuda, lõdvestuda ja välja jalutada valgeima, säravaima naeratusega 40 minuti jooksul!

1. Igemekaitse asetatakse igemetele, et neid kaitsta.

2. LaserSmile geel kantakse profesionaalselt hammastele.

3. Geeli aktiveeritakse 15-sekundiliste intervallidega ja korratakse vajaduse korral.

4. Geel loputatakse maha ja igemekaitse eemaldatakse.

Oletegi valmis uhkeldama oma säravvalge naeratusega.

Põhilist koostisosa LaserSmile'i geelis on kasutatud hammaste valgendamiseks juba üle 100 aasta ja on tunnistatud ohutuks ja efektiivseks koostisosaks hambaarstide poolt.
Drastiliselt lühem valgendusaeg väldib üleliigset soojuse ja tundlikkuse teket, mis on omane teistele valgendusseadmetele ning on mugav ja ohutu Teie jaoks.
Lisaks sellele, viivad LaserSmile-i protseduuri läbi litsentseeritud professionaalid.

Pärast LaserSmile'i hooldust peaksite järgima oma normaalset hambahügieeni rutiini, puhastama hambaid vähemalt kaks korda päevas ja kasutama hambaniiti. Siiski, me ei soovitaks süüa-juua parkivaid aineid sisaldavat toitu ja jooke: tee, kohv, punane vein, soja jne., et kindlustada teile kauakestev säravvalge naeratus. 

 

Loe lähemalt...